| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Se-Crankcase Senjoloba Ye-Silicone Eyi-120V Yesimo Somoya |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| I-voltage | 110V-240V |
| Amandla | ngokwezifiso |
| Ububanzi bebhande | 14mm noma 20mm |
| Ubude bebhande | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | ubude obujwayelekile buyi-1000mm, noma ngezifiso |
| Uhlobo lwetheminali | ngokwezifiso |
| Indlela yokuxhuma | intwasahlobo |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| I-Jingwei heater iyifektri, isineminyaka engaphezu kwengu-25 isetshenziswa ngokwezifiso ze-silicone rubber heater, ububanzi be-silicon crankcase heater yethu bungu-14mm noma u-20mm, iningi labantu likhetha i-14mm crankcase heating belt ye-compressor, uma amandla ebhande makhulu kakhulu, ububanzi bebhande lika-20mm buzoba ngcono. Ngoba izinga lokushisa eliphakeme kakhulu lizosheshisa isivinini sokuguga kwe-silicone. *** Isaziso *** 1. Ububanzi bebhande lokushisa eliyi-2-core bungu-14mm, kanti amandla aphezulu angu-100W/Meter 2. Ububanzi bebhande lokushisa eliyi-4-core bungu-20mm, 25mm kanye no-30mm, kanti amandla aphezulu angu-150W/Meter | |
Umsebenzi wezifudumezi ze-crankcase zenjoloba ye-silicone ukususa ama-startup asebenzisa uwoyela obandayo nokwandisa isikhathi sokuphila kwe-compressor.
I-heater ye-Jingwei inezinhlobo ezijwayelekile zama-heater ama-compressor nama-crankcase, isib. yamaphampu okushisa kokubili ngendlela enekhebula lokushisa engxenyeni ye-aluminium, kanye nebhande le-heater le-silicon. Singaphinde sinikeze obunye ubude nama-wattage.
Imelana namazinga okushisa aphakathi nendawo kusukela ku--50°C kuya ku-200°C. Ama-heater anikezwa isiphethu se-coil sokunamathisela esizungeze i-crankcase ye-compressor.
Uma unesidingo esikhethekile mayelana ne-crank case heater yama-compressor, xhumana nathi ukuze uthole ikhambi elenziwe ngokwezifiso.
1. Goba bese upheqa ngokukhululeka ngokwezidingo ze-heater, futhi indawo yokusebenza incane
2. Ukufakwa okulula nokusheshayo
3. Umzimba wokushisa umbozwe nge-silicone insulator
4. Ukulukwa kwethusi ngethini kunomphumela wokuvimbela umonakalo wemishini futhi kungahambisa ugesi phansi
5. Gwema umswakama ngokuphelele
6. Ingenziwa ngokwebude bayo obudingekayo
7. Isiphelo esibandayo esiyinhloko
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.














