| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sephaneli Ye-Ceramic Ye-Infrared Egobile Eyi-122mm X 60mm |
| Izinto | I-Ceramic |
| I-voltage | 12V-480V, ingenziwa ngezifiso |
| I-Wattage | 125-1500W noma ngokwezifiso |
| Isimo | Isicaba/Egobile/Ibhalbhu |
| Isici sentambo esingamelani | I-Ni-Cr noma i-FeCr |
| Ububanzi be-wavelength obuwusizo | 2 kuya ku-10 um |
| Impilo yokusebenza emaphakathi | Kufika emahoreni angu-20,000 kuye ngezimo |
| I-thermocouple yangaphakathi | Uhlobo lwe-K noma lwe-J |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-Infrared Ceramic |
| Izindawo ezibandayo | Kuncike kubude nobubanzi obungu-5-25mm |
| Ibanga elinconywayo lemisebe | 100mm kuya ku-200mm |
| Iphakheji | i-heater eyodwa enebhokisi elilodwa |
| Umbala | omnyama, omhlophe, ophuzi |
| Usayizi ojwayelekile we-Infrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Ngohlobo lwe-K noma lwe-J i-Thermocouple | |
Ama-conductor okushisa aqinile ahlanganiswe ngokuphelele ezintweni zobumba ezifaneleizifudumezi ze-infrared ze-ceramic. Impilo yenkonzo yomqhubi wokushisa iyanwetshwa futhi igcinwa ekushiseni ngokweqile ngoba ihlanganiswe ngokuphelele ku-ceramic, okuvumela amandla omqhubi wokushisa ukuthi adluliselwe ezintweni ezizungezile. Ngaphakathi kobubanzi obunqunyiwe bemisebe ye-infrared, izinto ezisetshenziswa ukufaka umqhubi wokushisa kumele zisebenze ngemisebe, zigqunywe, futhi zimunce kahle. Izifudumezi ze-infrared ze-ceramic zingakhiqizwa ngezimo ezahlukahlukene zejometri ukuze kwaneliswe lesi sidingo.
Ii-ceramic infrared heater padUmzimba oyinhloko uhlanganisa ikhoyili yokushisa futhi usebenzisa ingxenye yobuso bayo njengobuso obukhazimulayo. Enye indlela ukulungisa i-thermocouple yeipuleti lesifudumezi se-infrared se-ceramic.
1. Ukuphonswa kwentambo kagesi okugqitshwe, akukho ukushiswa, ukumelana nomthelela, impilo ehlala njalo, kungalawula izinga lokushisa le-monomer, kungahlelwa futhi kufudunyezwe, kuhlelwe ngokujiyile, phezulu naphansi kwesobunxele nakwesokudla, kungathola izinga lokushisa elifanayo elifanele, izinga lokushisa elifanayo, akukho glaze yombala.
2. IIsifudumezi Sephaneli Ye-infrared Ceramicinosayizi ojwayelekile wezimboni, futhi ucingo lokushisa olusebusweni bokushisa luhambisana nocingo lwezinye izinhlobo
3. Ukumelana nokushisa okuphezulu, izinga lokushisa eliphezulu aliqhumi, liphephile futhi lithembekile. Ukuvikela ukushisa okungenalutho, ukusheshisa ukushisa.
4. Izinga lokuklama lisukela ku-650W kuya ku-1600W, izinga lokushisa lokusebenza eliphakeme lingu-900℃, kanti amandla okushisa aphezulu angu-68KW/m²
5. Ukwakheka kwendawo egobile kwandisa ibanga phakathi kwe-heater emuva nendawo yokufakelwa, futhi kusiza ukufakwa kwezinhlelo zokushisa eziyindilinga noma ezigobile.Isifudumezi se-Infrared Ceramicinomlando omude kuma-heater e-infrared e-ceramic futhi ukusebenza kwayo kuzinzile kakhulu.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314











