Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ibhande Lokushisa Le-Crankcase Eliyi-14mm |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm, 25mm, njll. |
| Ubude bebhande | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhande lesifudumezi se-crankcase |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsifudumezi se-crankcase saseShayinaububanzi bungenziwa ngo-14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo.ibhande lokushisa le-siliconeingasetshenziselwa i-compressor ye-air-conditioner noma i-cooler fan cylinder yokuncibilikisa iqhwa.ibhande lesifudumezi se-crankcaseUbude bungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ama-heater e-Crankcase aklanyelwe ukusetshenziswa okusheshayo, okulula nokuphephile. I-heater ingafakwa kuyunithi ye-compressor yesiqandisi eyindilinga noma eyindilinga. Ama-heater e-Crankcase asetshenziswa embonini yeziqandisi kanye nezinhlelo zeziqandisi ezibandayo. Ukuze kuqinisekiswe impilo ende yesevisi yala mabhande okushisa, sincoma ukusetshenziswa kwamadivayisi okulawula. Uhla lwesiqandisi senjoloba se-Silicone lwenziwa ngokwezidingo zekhwalithi, hhayi nje ngokombono wezobuchwepheshe, kodwa nangendlela iminyango yethu ehlukene esebenza ngayo eduze komunye nomunye kanye namakhasimende ethu. Izakhiwo zokushisa, zikagesi, zamakhemikhali kanye nezemishini zemikhiqizo yethu zaklanywa, zaqinisekiswa futhi zahlolwa emalabhorethri ethu kuyo yonke inqubo yokukhiqiza bese ziqashwa ngesikhathi sokukhiqiza ukuze kutholakale ukuphepha kanye nokulandelelana okuhle.
Izici Zomkhiqizo
Uma izinga lokushisa liphansi, kulapho ukumuncwa kushesha futhi kuphelele khona, okungalimaza kakhulu i-compressor, ikakhulukazi lapho iqala, ngokuntuleka kokuthambisa.
1. Kuyashesha, kuphephile futhi kulula ukukufaka.
2. Isici sokushisa esivaliwe, esifakwe i-silicon insulation.
3. Ubude nobubanzi bebhande kungenziwa ngezifiso
4. 230 V njengejwayelekile.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














