| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Se-Infrared Ceramic Heater esingu-220V/230V |
| Izinto | I-Ceramic |
| I-voltage | 12V-480V, ingenziwa ngezifiso |
| I-Wattage | 125-1500W noma ngokwezifiso |
| Isimo | Isicaba/Egobile/Ibhalbhu |
| Isici sentambo esingamelani | I-Ni-Cr noma i-FeCr |
| Ububanzi be-wavelength obuwusizo | 2 kuya ku-10 um |
| Impilo yokusebenza emaphakathi | Kufika emahoreni angu-20,000 kuye ngezimo |
| I-thermocouple yangaphakathi | Uhlobo lwe-K noma lwe-J |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-Infrared Ceramic |
| Izindawo ezibandayo | Kuncike kubude nobubanzi obungu-5-25mm |
| Ibanga elinconywayo lemisebe | 100mm kuya ku-200mm |
| Iphakheji | i-heater eyodwa enebhokisi elilodwa |
| Umbala | omnyama, omhlophe, ophuzi |
| I-Jingwei heater ingumkhiqizi wezinto zokufudumeza ochwepheshe, zonke izifudumeza zethu zingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zakho. Nge-Infrared Ceramic Heating Element, sinosayizi wesitoko njengoba kuboniswe etafuleni elingezansi, uma udinga ukwenziwa ngokwezifiso usayizi, ungasithumela i-imeyili ngemininingwane yakho ye-heater futhi sizokucaphuna intengo engcono kakhulu ngemuva kombuzo wakho. I-heater ye-ceramic ye-infrared ingangezwa ngohlobo lwe-K noma lwe-J i-Thermocouple, iphakheji ejwayelekile iyi-heater eyodwa enebhokisi elilodwa. | |
1. Ukuphonswa kwentambo kagesi okugqitshwe, akukho ukushiswa, ukumelana nomthelela, impilo ehlala njalo, kungalawula izinga lokushisa le-monomer, kungahlelwa futhi kufudunyezwe, kuhlelwe ngokujiyile, phezulu naphansi kwesobunxele nakwesokudla, kungathola izinga lokushisa elifanayo elifanele, izinga lokushisa elifanayo, akukho glaze yombala.
2. I-Infrared Ceramic Heater enobukhulu obujwayelekile bezimboni, ucingo lokufudumeza oluphezulu kanye nezinye izinhlobo zezintambo zegridi efanayo
3. Ukumelana nokushisa okuphezulu kakhulu, izinga lokushisa eliphezulu aliqhumi, liphephile futhi lithembekile.
4. Izinga lokuklama lisukela ku-125W kuya ku-500W, izinga lokushisa lokusebenza eliphakeme lingu-800℃, kanti amandla okushisa aphezulu angu-66KW/m²
5. Ukwakheka kwendawo egobile kwandisa ibanga phakathi kwengemuva le-Infrared Ceramic Heater kanye nendawo yokufaka, futhi kusiza ekufakweni kohlelo lokushisa oluyindilinga noma oluyi-arc. Le heater inomlando omude ku-ceramic infrared heater futhi ukusebenza kwayo kuzinzile kakhulu.
1. I-Infrared Ceramic Heater ingakhethwa nge-thermocouple, i-thermocouple ingakhethwa uhlobo lwe-K, uhlobo lwe-J
2. Iphedi ye-Infrared Ceramic Heater ingahlinzeka ngama-terminal kagesi e-ceramic asezingeni eliphezulu enkampani yethu kanye nama-terminal ensimbi engagqwali aqinile.
3. I-Infrared Ceramic Heater enobukhulu obukhethekile kanye nemininingwane kagesi kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zamakhasimende.
1. Ukushisa endaweni ene-asidi ne-alkali (isib., ukucubungula izicathulo, iteyipu, ukufudumala kwe-plywood).
2. Ukudlidliza noma umthelela womzimba omkhulu wesithando (isb.: umshini wepulasitiki ongenayo i-vacuum, umshini wokwakha umshini wokucindezela oshisayo);
3. Ukushisa okusheshayo okufushane (isibonelo: ihhavini lokunyathelisa i-inki yokomisa, itafula lokulungisa ibhodi lesifunda, itafula lokushisa likagesi). Kanye neminye imboni yokushisa ngemisebe ye-infrared.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314











