Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | 24-00006-20 Isifudumezi Sokuncibilikisa Iqhwa Sesitsha Esiqandisiwe |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| 24-00006-20 Isifudumezi Esincibilikisiwe Sesitsha Esiqandisiwe, Isici Sesifudumezi 230V 750W sisetshenziswa kakhulu ezitsheni zokuthumela eziqandisiwe. Izinto Zesicabha: SS304L Ububanzi beThubhu Lokushisa: 10.7mm Imiphumela Yokubukeka: singazenza zibe luhlaza okotshani noma zibe nsundu noma zibe mnyama. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Isici sokushisa sikagesi esaziwa ngokuthi isiqandisiisifudumezi sokuhlanza insimbi engagqwaliyadalelwa ngqo imishini yokuncibilikisa iqhwa, njengamakhabethe asesiqhingini, izibonisi, kanye nezindlu ezahlukene zokuncibilikisa. Ukuze kufezwe umsebenzi wokuncibilikisa, ingafakwa kalula ku-chassis yomqoqi wamanzi, amaphiko e-condenser, kanye ne-air cooler. Amakhono amahle kakhulu okuncibilikisa nokushisa, izakhiwo zikagesi ezizinzile, ukumelana okuphezulu kokushisa, ukumelana nokugqwala, ukulwa nokuguga, amandla aphezulu okulayisha ngokweqile, ugesi omncane wokuvuza, ukuzinza, ukuthembeka, kanye nokuphila isikhathi eside kwenkonzo konke kuyizinto eziyinhloko zesici sokushisa ekamelweni elibandayo.
Izinto ze-aluminium sheath, i-Incoloy840, i-800, insimbi engagqwali 304, i-321, kanye ne-310S zisetshenziswa ekukhiqizweni kwe-Izifudumezi Zokuncibilikisa Isitshangaphezu kwalokho, kunezinhlobo eziningi zezindlela zokuqeda ezinikezwayo.
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Izinzuzo Zomkhiqizo
1. Ama-heater ancibilikisa iqhwa egumbini elibandayo asetshenziswa kakhulu emishinini yokuqandisa njenge-air cooler, amafriji, amafriji, njll.
2. Inokuvikela okuhle futhi ingangeni manzi.
3. Ukukhiqizwa kweshubhu ye-defrost heater ngokuvamile kusebenzisa insimbi engagqwali engu-304, enokonakala okuhle.
4. Imininingwane yesifudumezi esincibilikisa iqhwa esiqandisini (ububanzi beshubhu, ukuma, ubude, amandla kanye ne-voltage) ingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














