Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | 24-66605-00 Isifudumezi Sokuncibilikisa Iqhwa Esifakwe Esiqandisini |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 10.7mm |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Isici Sesifudumezi 24-66605-00Isifudumezi Sokuncibilikisa Isitsha Esiqandisiwe460V 450W Le nto iyinto yethu esiyenzile kakade, uma unento ethakazelisayo sicela ukhululeke ukuxhumana nathi ucele isampula ukuze uyihlole. Izinto zokwakha: Izintambo ze-SS304 + MgO + Silicone Lead | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iisici sesifudumezi sokuncibilikisa isitshaempeleni iyipayipi lokushisa lensimbi engagqwali elisebenzisa insimbi engagqwali elincibilikisayo elisebenzisa intambo kagesi yokufudumeza. Amanzi angaphakathi kwesiqandisi azogcina ejiyile abe ungqimba olujiyile lwesithwathwa ebusweni be-evaporator ngenkathi isebenza. Ngenxa yokushisa okuphansi kakhulu kwesithwathwa, ukusebenza kahle kwesiqandisi kuzoncipha kakhulu. Ngenxa yalokho, isici sesifudumezi esincibilikisayo sesiqandisi sidinga ukuncibilikisa ngesikhathi.
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Izinzuzo Zomkhiqizo
1. Umphumela omuhle wokuncibilikisa nokushisa
2. Ukumelana nokugqwala kanye nokulwa nokuguga,
3. Impilo ende Isikhathi sokusebenza,
4. Izinga lokushintshanisa ukushisa okusheshayo
5. Ukuqina nokuthembeka
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














