| Igama Lomkhiqizo | 242044113 Isiqandisi Isiqandisi Isici Sesifudumezi Esincibilikisayo |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥500MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 8.0mm |
| Inombolo Yengxenye | 242044113 |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Amandla | 450W |
| I-voltage | 115V |
| Imodeli yetheminali | okuboniswe esithombeni |
| Iphakheji | i-heater eyodwa ebhokisini |
| Ubuningi bebhokisi | 100pcs |
| Isitifiketi | I-CQC/CE |
| Isici Sokushisa Esincibilikisa Iqhwa Esifrijini; inombolo yengxenye 242044113. Yakhelwe ukulingana namamodeli athile esiqandisi akhiqizwe yi-Electrolux afaka phakathi iCrosley, iFrigidaire, iGibson, iKelvinator. | |
Isici se-heater esincibilikisayo senziwe ngepayipi lensimbi engagqwali elingu-304 eliqinile nelisezingeni eliphezulu kanye nezinto eziguquliwe ze-magnesium oxide powder ezisezingeni eliphezulu, ezigoba ipayipi libe usayizi womodeli; Ihlolwe ngokuphelele efektri futhi ihambisana nezindinganiso ze-OEM ukuqinisekisa ukusebenza okuhlala isikhathi eside nokusebenzayo.
I-heater yokuncibilikisa igcwele ebhokisini, ama-pcs ayi-100 ngebhokisi ngalinye.
Umjikelezo wokushisa wokuncibilikisa isiqandisi uqala nge-timer noma ngohlelo lokulawula oluguquguqukayo. Ngokuhamba kwesikhathi, lapho isiqandisi sisebenza, iqhwa neqhwa kwakheka kuma-coil e-evaporator, kunciphisa ukusebenza kahle kwawo. Lapho umjikelezo wokuncibilikisa uqala, isignali ithunyelwa ku-heater encibilikisayo, evame ukutholakala ku-coil ye-evaporator. I-heater encibilikisayo yenziwe ngezinto ezikhipha umoya ezikhiqiza ukushisa lapho ugesi udlula kuyo. Uma isiqalile, i-heater encibilikisayo iqala ukushisa. Ukushisa okukhiqizwa yi-heater encibilikisayo kushisa ubuso be-coil ye-evaporator, kuncibilikise iqhwa neqhwa eliqongelelwe. Lapho iqhwa lincibilika, liphenduka amanzi aconsa phansi epayipini noma epanini elincibilikisayo bese ekugcineni linyamalala. Le nqubo isusa iqhwa kuma-coil futhi iqinisekise ukuthi angapholisa isiqandisi ngempumelelo.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













