Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Iphaneli Yesifudumezi Se-infrared Ceramic engu-245X60mm |
| Izinto | I-Ceramic |
| I-voltage | 12V-480V, ingenziwa ngezifiso |
| I-Wattage | 125-1500W noma ngokwezifiso |
| Isimo | Isicaba/Egobile/Ibhalbhu |
| Isici sentambo esingamelani | I-Ni-Cr noma i-FeCr |
| Ububanzi be-wavelength obuwusizo | 2 kuya ku-10 um |
| Impilo yokusebenza emaphakathi | Kufika emahoreni angu-20,000 kuye ngezimo |
| I-thermocouple yangaphakathi | Uhlobo lwe-K noma lwe-J |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-Infrared Ceramic |
| Izindawo ezibandayo | Kuncike kubude nobubanzi obungu-5-25mm |
| Ibanga elinconywayo lemisebe | 100mm kuya ku-200mm |
| Iphakheji | i-heater eyodwa enebhokisi elilodwa |
| Umbala | omnyama, omhlophe, ophuzi |
| Usayizi ojwayelekile we-Infrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Ngohlobo lwe-K noma lwe-J i-Thermocouple | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ipuleti lokushisa le-infrared le-ceramicI-radiator iphonswa ngenqubo yokwakha imbobo ye-ceramic, futhi umoya usetshenziswa njengento yokuvikela ukushisa phakathi kobuso bokukhipha ukungcola kanye nomhlane. Uma kuqhathaniswa ne-radiator eqinile, isikhathi sokushisa kusengaphambili sifushane kakhulu.Iphaneli Yesifudumezi Se-infrared Ceramicizinga lokushisa eliphezulu lokusebenza lingu-630 ° C, isilinganiso samandla kagesi angaphezulu sifinyelela ku-38.4KW/m², kanti ububanzi bamandla okushisa busukela ku-60W kuya ku-600W.
Isici Semikhiqizo
1. Umklamo ojwayelekile: I-voltage yokusebenza engu-230 volts, inqubo yokucubungula i-ceramic hollow casting, ubude bentambo engu-85 mm.
2. Irediyetha ye-thermocouple eyakhelwe ngaphakathi: Uhlobo lwe-K (NiCr-Ni) lwemodeli ye-thermocouple T-HFS, T-HFS/ 1, T-HFS/2, T-HFS/4, ubude bentambo yokuxhuma ye-thermocouple engu-100 mm.
3. Kwenziwe ngokwezifiso: Amandla akhethekile, i-voltage yokusebenza ekhethekile, intambo enwetshiwe, isixhumi sentambo yohlobo lwe-"O"
Izinhlelo Zokusebenza Zomkhiqizo
1. Ukushisa endaweni ene-asidi ne-alkali (isib., ukucubungula izicathulo, iteyipu, ukufudumala kwe-plywood).
2. Ukudlidliza noma umthelela womzimba omkhulu wesithando (isb.: umshini wepulasitiki ongenayo i-vacuum, umshini wokwakha umshini wokucindezela oshisayo)
3. Ukushisa okusheshayo okufushane (isibonelo: ihhavini yokunyathelisa i-inki yokomisa, itafula lokulungisa ibhodi lesifunda, itafula lokushisa likagesi). Kanye neminye imboni yokushisa ngemisebe ye-infrared
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314












