Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Somoya Esiyi-Fin Heating Element esingu-2500W |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, njll. |
| Isimo | Iqondile, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, noma eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Isikhumulo | Ikhanda lerabha, i-flange |
| Ubude | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | CE, CQC |
| Ukuma kwento yokushisa umoya enefinned esivame ukuyenza ngesimo esiqondile, esinomumo we-U, esinomumo we-W, singenza ngezifiso ezinye izimo ezikhethekile njengoba kudingeka. Iningi lamakhasimende likhethe ikhanda leshubhu nge-flange, uma usebenzise izinto ze-heater yomoya enefinned ku-unit cooler noma kwezinye izinto zokuncibilikisa, mhlawumbe ungakhetha uphawu lwekhanda ngerabha ye-silicone, le ndlela yokuvala inomumo omuhle kakhulu wokungangeni manzi. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-Fin Heating Element Air Heater ithola ukushabalaliswa kokushisa ngokufaka ama-spiral fin aqhubekayo afakwe ebusweni bamashubhu okushisa avamile. I-radiator yandisa kakhulu indawo engaphezulu futhi ivumela ukudluliselwa okusheshayo emoyeni, ngaleyo ndlela kuncishiswe izinga lokushisa lezinto ezingaphezulu. Ama-heater ane-finned tubular angenziwa ngezifiso ngezindlela ezahlukahlukene futhi angacwiliswa ngqo koketshezi olufana namanzi, uwoyela, izinyibilikisi kanye nezixazululo zenqubo, izinto ezincibilikisiwe, umoya kanye namagesi. I-fined air heater element yenziwe ngezinto zensimbi engagqwali, ezingasetshenziswa ukushisa noma iyiphi into noma into, njengowoyela, umoya noma ushukela.
Khetha Umumo
Izinzuzo Zomkhiqizo
1: Insimbi ekhethiwe, insimbi engagqwali engu-201, insimbi engagqwali engu-304, eqinile, ukumelana nokushisa okuphezulu
2: Impuphu ye-magnesium oxide imelana nokusha, inokusebenza okuphezulu kokuvikela kanye nokushisa okusheshayo
3: Isinki yokushisa enembile, ukwakheka kwekhodi, ukucubungula ngomshini nokugoqa, ukushisa okufanayo
4: Ucingo lokushisa lukagesi lomkhiqizo, ukumelana nokushisa okuphezulu, ukumelana nokushiswa kwe-oxidation, okuhlala isikhathi eside
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














