Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Aluminium Foil esingu-356*410mm sefriji |
| Izinto | intambo yokushisa + i-aluminium foil tape |
| I-voltage | 220V |
| Amandla | 60W |
| Isimo | Kwenziwe ngezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | Kwenziwe ngezifiso |
| Imodeli yetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| I-MOQ | 120PCS |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-aluminium foil |
| Iphakheji | Ibhokisi elilodwa lama-pcs ayi-100 |
| Usayizi nesimo kanye namandla/i-voltage yeIpuleti lesifudumezi se-aluminium foil yaseShayinakungenziwa ngezifiso ngokwesidingo seklayenti, singenziwa ngokulandela izithombe ze-heater futhi isimo esithile esikhethekile sidinga umdwebo noma amasampula. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ama-heater e-aluminium foil esiqandisini asetshenziswa njengezinto zokushisa ohlelweni lokuncibilikisa, olwenzelwe ukuqeda ukwakheka kweqhwa kuma-coil e-evaporator ngokuhamba kwesikhathi. I-heater ye-aluminium foil yesiqandisini ibekwe ngemuva kwama-coil e-evaporator futhi ixhunywe ku-thermostat ohlelweni lokuncibilikisa. I-thermostat ilawula ukuthi i-heater ivuliwe futhi icishiwe nini. Lapho izinga lokushisa lama-coil lehla ngaphansi komkhawulo othile, i-thermostat itshela i-heater ukuthi ivule, ifudumale ama-coil, incibilikise iqhwa, futhi iyivumele ukuthi iphume efrijini.
Izifudumezi ze-aluminium foil zezingxenye zesiqandisi zikhethwa kakhulu kulo msebenzi ngenxa yokusebenza kahle kwazo okuphezulu kanye nomthamo wokushisa ofanayo, okwenza zifaneleke kakhulu ezindaweni ezivalekile ngaphakathi kwesiqandisi. Ngaphezu kwalokho, zingenziwa ngezifiso ukuze zivumelane nobukhulu nobukhulu obuthile.
Izici Zomkhiqizo
1. Ukushisa okusebenzayo nokulinganayo
2. Ukushisa nokupholisa okusheshayo
3. Idizayini elula futhi ephansi
4. Kungenziwa ngezifiso ukuze kulingane nobukhulu nobukhulu obuthile
5. Ayimelani nomswakama namakhemikhali
6. Ihlala isikhathi eside futhi ihlala isikhathi eside
Izinhlelo Zokusebenza Zomkhiqizo
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














