| Igama Lomkhiqizo | Ipuleti lama-heater e-aluminium angu-38*38CM |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Usayizi | 380*380mm |
| I-voltage | 110-230V |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ipuleti elishisayo le-aluminium |
| Usayizi wepuleti ohlukile | 290*380mm,400*500mm,400*600mm,njll. |
| Ama-heater e-aluminium afakwe ngaphakathi enziwa yi-ingots ze-aluminium ezisebenzisa i-die-cast ngesikhunta esinamapayipi okushisa abekwe emshinini, sinosayizi wesitokwe, njengo-290*380,380*380,400*500,400*600,500*700,600*800mm, njll. Ngaphandle kwalokho sine-plate enkulu yokushisa ye-aluminium, 1000*1200mm,1000*1500mm,600*1200mm. Ipuleti le-Aluminium heater lisetshenziswa kakhulu emshinini wokucindezela ukushisa, imishini ye-hydraulic kanye nemishini yokubumba ephonsa. | |
Ipuleti lesifudumezi elifakwe i-aluminium lisebenza kahle kakhulu ekuqhubeni ukushisa ngokulinganayo. Izinga lokushisa lalo lokusebenza ngokuvamile lingu-400-500 C, uma kufakwa i-atmerator ebusweni bayo futhi kucindezela ukushisa kwe-infrared ngaphakathi, ukusetshenziswa kukagesi kungaba ngaphansi ngo-30% kunangaphambili.
1. ithatha i-tube kagesi eshisayo njengezinto zokushisa kanye ne-insulator, ngemva kokucutshungulwa ibe yisimo esidingekayo, yafakwa ezikhumbeni bese icutshungulwa ngokunembile ngomshini ukuze ibe yi-cast aluminium heater ejwayelekile.
2.inganamathela eduze nezinto ezifudumayo, ngakho izici zepuleti lokufudumeza le-aluminium zifudumala ngokushesha zifinyelela ekushiseni okudingekayo. Ukushisa okuphezulu, ukushisa ngokulinganayo, ukuvikelwa kokuguguleka okumelana nokudlidliza kanye nokushayisana, isikhathi eside, kuphephile futhi kuyathembeka.
Ipuleti lokufudumeza le-aluminium lisetshenziswa kabanzi embonini ehlukahlukene yemishini. Izinga lokushisa lokusebenza lingafinyelela ku-350'C (i-Aluminium). Ukuze kugxilwe ukushisa ohlangothini olulodwa ebusweni bomjovo, ezinye izinhlangothi zomkhiqizo zimbozwe ukugcinwa kokushisa nezinto zokuvikela ukushisa. Ngakho-ke inezinzuzo ezifana nobuchwepheshe obuthuthukisiwe, ukugcinwa kokushisa okuphezulu, impilo ende, njll. Ipuleti elishisayo le-aluminium lisetshenziswa kabanzi ekukhipheni ipulasitiki, i-fiber yamakhemikhali, kanye nemishini yokubumba evuthelayo.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















