Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ipuleti Lokushisa Le-Aluminium elingu-40*50cm |
| Ingxenye Yokushisa | Ipayipi lokushisa likagesi |
| I-voltage | 110V-230V |
| Amandla | Kwenziwe ngezifiso |
| Isethi eyodwa | Ipuleti lokushisa eliphezulu + phansi kwesisekelo |
| Isimbozo se-Teflon | Kungangezwa |
| Usayizi | 290*380mm,380*380mm,njll. |
| I-MOQ | Amasethi ayi-10 |
| Iphakheji | Ipakishwe ebhokisini lokhuni noma epalethini |
| Sebenzisa | Ipuleti lokushisa le-aluminium |
| IIpuleti Lokushisa Le-Aluminium Lomshini Wokucindezela Ukushisausayizi njengoba ungezansi: 100*100mm,200*200mm,290*380mm380*380mm,400*500mm,400*600mm,500*600mm,600*800mm,njll. Siphinde sibe nosayizi omkhuluipuleti lokucindezela ukushisa kwe-aluminium, njenge-1000 * 1200mm, 1000 * 1500mm, njalo njalo. Leziamapuleti ashisayo e-aluminiumSinazo izikhunta futhi uma udinga ukwenziwa ngokwezifiso izikhunta, sicela usithumelele imidwebo yepuleti lokushisa le-aluminium (imali yokukhunta idinga ukukhokhwa wedwa.) | |
400*500mm
380*380mm
130*130mm
Ukucushwa Komkhiqizo
Ipuleti Lokushisa Le-Aluminium Lokuphonsa liyingxenye ebalulekile yazo zonke imishini yokukhipha ipulasitiki. Ipuleti Lokushisa Lokuphonsa lenziwe nge-aluminium noma ithusi. Ukubekezelelana okuqinile komshini endaweni yokusebenza yangaphakathi kanye nokwakhiwa kwe-element yokushisa esezingeni eliphezulu kuqinisekisa ukusebenza okuphezulu.
Isicelo
Isifudumezi se-aluminium esipholisa umoya semishini yokukhipha izinto - Izifudumezi ze-aluminium nezethusi ezifakwa ngaphakathi ezihlangabezana nezinselele zezidingo eziqinile kakhulu zomkhakha wokucubungula we-Semiconductor. Njengoba zenziwe ngaphansi kwezindinganiso zekhwalithi eziqinile kakhulu, lezi zifudumezi zenzelwe ukuletha ukusebenza okulindelekile futhi okufunwa yimboni.
* Ama-Bake Platen Heater
* Ama-heater e-Pedestal okubhaka/okupholisa
* Ama-heater e-Bake/Pholisa e-Platen
* Ama-Hot Chuck Heater Afakwe Ku-Cast
* Ama-Heater e-Platen Okushisa Okuphezulu
* Ama-Heater Ajwayelekile E-Pedestal
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















