Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Intambo Yesifudumezi Somugqa Wokudonsa Amanzi engu-80W 2M |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Amandlaibhande lokushisa lepayipi lokukhipha amanziingu-40W/M, singenziwa futhi amanye amandla, njenge-20W/M, 50W/M, njll. Futhi ubude beisifudumezi sepayipi lokukhipha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njll. Ende kunazo zonke ingenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somugqa wokukhipha amanzii-heater eyodwa enesikhwama esisodwa sokufakelwa, inani lesikhwama esenziwe ngokwezifiso ohlwini lingaphezu kwama-500pcs ngobude ngabunye. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Amanzi avela kumayunithi okuqandisa aqandisayo abekwe emakamelweni abandayo akhishwa amanzi kusetshenziswa uhlobo olukhethekile lwekhebula elibizwa ngokuthi ikhebula le-drain pipe heater, elifakwa ngaphakathi kwepayipi. Asebenza kuphela ngesikhathi sokuncibilika. Amafin abandayo endaweni yokugcina ebandayo azogcina eqongelela iqhwa, okudingeka lisuswe. Ukuze kuncibilikiswe iqhwa, kubekwa ukumelana phakathi kwamafin; ipayipi le-drain liqoqa futhi liphathe amanzi. Indawo yokugcina ebandayo iqukethe amapayipi amanzi angamamitha amaningana, angabangela ukuthi amanzi aphinde aqande. Kufanele ufake ikhebula le-drain pipe epayipini ukuze uvimbele le nkinga. Ivulwa kuphela ngesikhathi somjikelezo wokuncibilika.
Izintambo zokushisa zepayipi lokukhipha amanzi zingatholakala ngobude obuthile bomsila obandayo; zenziwa futhi zihlolwe efektri ngaphansi kokulawulwa okuqinile.
Izici Zomkhiqizo
1. Umklamo ongangeni manzi: ukuqinisekisa ukusebenza okuphephile kwebhande lokushisa ezindaweni ezinomswakama nokugwema umonakalo kanye nemingcele emifushane.
2. Isivikelo esiphindwe kabili: kunciphisa amathuba okuvuza kwamanje futhi kwenezela ukuvikelwa okwengeziwe kokuphepha.
3. Amajoyinti abunjiwe: Qinisekisa ukuthi ingxenye yokuxhuma yebhande lokushisa ihlala isikhathi eside futhi inokuvalwa okuhle.
4. Isivikelo senjoloba se-silicone: sifanelekile ezindaweni eziqinile futhi siyamukeleka emazingeni okushisa aphakathi kuka--60°C no-+200°C.
5. Izinto zokwakha umzimba ofudumezayo: ngokuvamile ziyingxube yethusi kanye ne-nickel-chromium, lezi zinto zinikeza ukumelana okukhulu kwezinga lokushisa kanye nokuqhuba kukagesi okunamandla.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














