| Igama Lomkhiqizo | Ibhande Le-Heater le-Crankcase le-Compressor Yomoya Opholile |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi | 14mm, 20mm, 25mm, njll. |
| Ubude bebhande | Kwenziwe ngezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso. |
| I-voltage | 12V-230V |
| Amandla | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-crankcase |
| Imodeli yetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| IIbhande Lokushisa Le-Compressorisetshenziselwa i-crankcase ye-air conditioner, ibhande le-crankcase heater esinalo elingu-14mm no-20mm, ubude bebhande bungenziwa ngokulandela umjikelezo wakho we-Crankcase. Ungakhetha ngokulandela ubude bebhande lakho namandla ububanzi be-crankcase heater obufanele. | |
Isifudumezi se-crankcase senjoloba ye-siliconeuhlobo lwebhande lokushisa elithambile kakhulu, lakhiwe ngocingo lwe-nickel-chromium alloy kanye nezinto zokuvikela, linezici zobukhulu bamandla okuklama okuphezulu, ukushisa okusheshayo, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu kanye nokuphila isikhathi eside kwenkonzo. Lokhuibhande lokushisa le-compressorifanele ukufudumeza nokugcina amathini, amapayipi, amathangi kanye nezinye izitsha zemishini ehlukahlukene yezimboni.isifudumezi se-crankcase se-compressorIzinto zokufudumeza zikagesi ziyi-nickel-chromium alloy strip, izinto zokufudumeza ziyi-fiber yengilazi engena-alkali enezingqimba eziningi, inokumelana okuhle nokushisa kanye nokusebenza okuthembekile kokufudumeza.Ibhande lokushisa lerabha ye-siliconeingafakwa ngqo ebusweni bengxenye efudumele, ukuze kufezwe ukushisa okufanayo, kanye nokufakwa okulula, ukusetshenziswa okulula, okuphephile nokuthembekile.isifudumezi se-crankcase se-air conditionerinemininingwane eyahlukahlukene, ubude bungakhethwa kusukela ku-100cm kuya ku-600cm, ububanzi bunezinketho ezahlukene ezifana no-14mm, 20mm, 25mm, ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zezimo ezahlukene zohlelo lokusebenza.
Ukusetshenziswa kwebhande lokushisa lerabha le-silicone kuibhande lokushisa le-crankcasei-compressor yomoya opholile ivelele kakhulu.ibhande lesifudumezi se-compressorisetshenziswa kakhulu ukusiza ukushisa uwoyela wokudlulisa emzimbeni we-air conditioner esimweni esibandayo, ukuqinisekisa ukuqala okuvamile kweyunithi, ngasikhathi sinye ukuvikela i-compressor ebusika obubandayo ngaphandle komonakalo, ukwandisa impilo yesevisi. Lolu hlobo lweibhande lokushisa le-crankaseIsetshenziswe ezinhlobonhlobo zezicelo, kufaka phakathi i-air conditioner yekhabhinethi, i-air conditioner elenga odongeni, i-air conditioner yefasitela, njll. ibonisa indima yayo ebalulekile ekugcineni ukusebenza okuvamile nokwandisa isikhathi sokuphila kwemishini.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













