| Igama Lomkhiqizo | Intambo Yesifudumezi Esincibilikisiwe Esilukiwe Nge-Aluminium |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Ububanzi bentambo | 3.0mm enesendlalelo sokuluka |
| Amandla | ngokwezifiso |
| I-voltage | 110-230V |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ubude bentambo | ngokwezifiso |
| Sebenzisa | ucingo lwesifudumezi esincibilikisayo |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm (ejwayelekile) |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| I-Aluminium Braided Insulated Defrost Heater Wire ifaka i-braid yensimbi engagqwali noma i-aluminium braid ngokusekelwe ku-silicone heating wire yokuqala, okwandisa umphumela wokuvikela lapho ufaka futhi usebenzisa, osetshenziswa kakhulu ekuncibilikiseni amapayipi. Intambo yesifudumezi esilukiwe sinezinhlobo ezintathu zezingqimba, enye ilukiwe nge-alumium, eyesibili ilukiwe nge-stainless, kanti eyesithathu ilukiwe nge-fiberglass, ububanzi nobude bentambo yokufudumeza kungenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Amandla angaba ngu-5-20W ngemitha. | |
Intambo yesifudumezi esincibilikisayo se-aluminium braid senziwe ngendlela yokuthi simelane, njengoba kulinganiswa ngama-ohms ngonyawo. Leli nani lokumelana lisekelwe kuma-watts ngonyawo kanye ne-voltage etholakalayo kuhlelo lwakho lokusebenza. Inani lokushisa (i-wattage) elidingekayo ukuvimbela ukuminyana okuzungeze iminyango lizohluka ngokuya ngomklamo wekhabhinethi.
Kumafriji ajulile angena ngaphakathi ane-ambient engu-30 F kuya ngaphansi kwezinga-zero, ama-watts angu-8-12 ngefithi avame ukusetshenziswa. Ama-cooler okufinyelela kanye nangena ngaphakathi asebenza ezingeni lokushisa eliphezulu ngokuvamile adinga ama-watts angu-3-6 ngefithi.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













