Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Aluminium Defrost Evaporator Heater Tube |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 4.5mm, 6.5mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi Sokuncibilikisa I-Aluminium |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Isifudumezi seJingwei yisonaIsifudumezi se-aluminium tube saseShayina esincibilikisa iqhwaifektri, imininingwane yeshubhu yokushisa ye-aluminium ingenziwa ngezifiso njengomdwebo weklayenti noma amasampula. Njengamanje, sikhiqize ezininganaisifudumezi sokuhlanza i-aluminiumikakhulukazi ithunyelwa eGibhithe nakwamanye amazwe aseMpumalanga Ephakathi, uma udinga ukuxhumana nathi. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ishubhu yokushisa ye-aluminium encibilikisayouhlobo lwengxenye yokushisa kagesi esetshenziselwa ukuncibilikisa nokuncibilikisa isiqandisi, ifriji kanye neminye imishini.isifudumezi sokuhlanza i-aluminiumIsebenzisa kakhulu ishubhu le-aluminium njenge-carrier kanye ne-hotline yokushisa eyakhelwe ngaphakathi, ingafinyelela ukushisa okusheshayo, okufanayo nokuphephile nge-hotline yokushisa efakwe irabha ye-silicone. Umklamo weishubhu yokushisa ye-aluminiumicabangela izici ezifana nobuningi bamandla, ukuvala, ukushintsha kwezinga lokushisa kanye nezimo zokushabalalisa ukushisa ukuqinisekisa ukuthi ukulawulwa kwezinga lokushisa okufiswayo kunganikezwa. I-voltage yokusebenza yepayipi lokushisa le-aluminium elincibilikisayo ngokuvamile ingu-220V, ububanzi bepayipi ngokuvamile bungu-4.5mm, futhi impilo yesevisi ingu-100,000 amahora.amashubhu e-heater e-aluminium defrostAzifaneleki nje kuphela ukuncibilikisa nokuncibilikisa iziqandisi, amafriji neminye imishini, kodwa futhi zisetshenziswa kabanzi kwezinye izinto zikagesi ezidinga ukugcinwa kokushisa ngogesi.
Isici Somkhiqizo
Ncibilikisa ipayipi lokushisa le-aluminiumIphinde isetshenziswe ezintweni ezahlukahlukene zokufudumeza zikagesi, okuhlanganisa iziqandisi, amafriji, ukukhombisa ukusebenza kwayo kabanzi ezisetshenziswa zasekhaya nasezimbonini.
Emakethe, ishubhu le-aluminium heater elincibilikisayo lithandwa ngabathengi ngenxa yokusebenza kwalo okuphezulu kanye nezici zokuphepha. Umklamo ucabangela ubuningi bamandla, izinto zokuvala, ukushintsha kwezinga lokushisa kanye nezimo zokushabalalisa ukushisa, ukuqinisekisa ukuthi umkhiqizo ungahlinzeka ngokulawula okulungile kwezinga lokushisa, ukuhlangabezana nezidingo zezimo ezahlukene zohlelo lokusebenza. Ngaphezu kwalokho, amashubhu okushisa e-aluminium nawo adlulile ekulawulweni kwekhwalithi okuqinile, ukuqinisekisa ukusebenza kwawo okuzinzile kwesikhathi eside kanye nokuphila kwenkonzo.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














