Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Aluminium Defrost Tube Heating Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 4.5mm, 6.5mm, njll. |
| Isimo | ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi Sokuncibilikisa I-Aluminium |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-Jingwei heater iyifektri ye-Aluminium Defrost Tube Heating Element, imininingwane yeshubhu yokufudumeza ye-aluminium ingenziwa ngokwezifiso njengomdwebo weklayenti noma amasampula. Njengamanje, sikhiqize ezininganaisifudumezi sokuhlanza i-aluminiumikakhulukazi ithunyelwa eGibhithe nakwamanye amazwe aseMpumalanga Ephakathi, uma udinga ukuxhumana nathi. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-aluminium tube heating element kulula ukuyisebenzisa endaweni encane, i-aluminium tube inekhono elihle lokuguquguquka, ingagoba ibe yizimo eziyinkimbinkimbi, isebenza kuzo zonke izinhlobo zesikhala, ngaphezu kwamapayipi anokusebenza kahle kokuqhuba ukushisa, ithuthukisa umphumela wokuncibilikisa kanye nokushisa.
Isifudumezi esincibilikisa i-aluminium sisetshenziswa kabanzi ukuncibilikisa nokugcina ukushisa kwesiqandisi nesiqandisi kanye neminye imishini kagesi. Sisebenza ngesivinini esisheshayo ekushiseni kanye nokulingana, ukuphepha, nge-thermostat, ubuningi bamandla, izinto zokuvikela, ukushintsha kwezinga lokushisa, izimo zokusabalala kokushisa zingadingeka ekushiseni, ikakhulukazi ekususweni kweqhwa esiqandisini, ekususweni kweqhwa kanye neminye imishini yokushisa yamandla.
Isicelo Somkhiqizo
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














