| Igama Lomkhiqizo | I-Aluminium Tubular Freezer Defrost Heater Element yeMakethe yaseGibhithe |
| I-Aluminium Tube dia | 4.5mm |
| izinto zocingo lokushisa | irabha ye-silicone |
| Imodeli yetheminali | 6.3mm |
| I-voltage | 220V-240V |
| Amandla | 200-250W (amandla emodeli ahlukene ahlukile) |
| Inombolo yento | I-4,I-5,I-5,I-6,I-6A,I-7 |
| Usayizi kanye nesimo | ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa Ikhasimende lidinga ukusithumelela umklamo wesikhwama ngaphambi kokukhiqiza. |
| I-MOQ | 1000pcs |
| Isitifiketi | CE |
| Lezi zinhlobo ezine zithengiswa eGibhithe naseMpumalanga Ephakathi nakwezinye izimakethe zefriji, inkampani yethu ingenza ngezifiso izikhwama zomkhiqizo namabhokisi angaphandle ngokwezidingo zamakhasimende. Ngesikhathi esifanayo, siphinde sikhiqize ama-heater amathathu e-aluminium foil, ngokulandelana i-L-420mm, i-L-520mm kanye ne-aluminium defrost heater enxantathu. I-heater ye-JINEWEI isineminyaka engaphezu kwengu-20 kumakhasimende e-heater, sithumele ama-heater e-aluminium eGibhithe iminyaka engaphezu kwengu-7, enomthamo wokuthumela ngaphandle waminyaka yonke ongu-10,00pcs. Ukusetshenziswa kwezinto zokusetshenziswa ezisezingeni eliphezulu kube ukucubungula okuhle kakhulu, futhi amakhasimende amaningi amadala abuyisele ama-oda. Ngaphandle kwalokho, siphinde sikhiqize i-stainless steel 304 electric heating tube, njenge-defrost heating tube, i-oven heater, i-water heater, kanye ne-straight heater. | |
I-heater ye-aluminium defrost iyisici sokushisa sikagesi esinezimo ezahlukahlukene ezenziwe nge-aluminium tube njengesithwali, futhi i-heating wire ifakwa epayipini le-aluminium. I-heating wire ngokuvamile iyi-silicone heating wire (ukumelana nokushisa okungu-200℃) noma i-PVC heating wire (ukumelana nokushisa okungu-105℃), kanti ububanzi be-aluminium tube buvame ukuba ngu-4.5mm no-6.5mm, lapho ububanzi bepayipi elingu-4.5mm busetshenziswa kakhulu.
*Uma unezidingo ezikhethekile, singakwenzela ngokwezifiso.
Ishubhu lokushisa le-aluminium lisetshenziswa kabanzi eziqandisini, eziqandisini nakwezinye izinto zokuqandisa ezincibilikisa iqhwa.
Isifudumezi se-aluminium defrost singafakwa kalula kuma-air cooler kanye nama-condenser fins ukuze sincibilikise.
Umphumela wokushisa wokuncibilikisa i-aluminium tube heater muhle, ukusebenza kukagesi okuzinzile, ukumelana okuphezulu kokushisa, amandla okulayisha ngokweqile, ukuvuza okuphansi, impilo yesevisi ezinzile nethembekile, ende.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














