Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Iphedi Yokushisa Yokwenza Ubhiya |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Amandla | 20-25W |
| I-voltage | 110-230V |
| Izinto | I-PVC |
| Usayizi wephedi | 30cm |
| Umbala | okwesibhakabhaka noma omnyama |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | isifudumezi sokukhiqiza ubhiya ekhaya |
| Ubude bentambo ye-lead | ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Iplagi | I-USA, i-Euro, i-UK, i-Australia, njll. |
| Ububanzi bephedi yokushisa yobhiya bungu-30cm, amandla angu-25-30W. Ipulaki ingakhethwa e-USA, e-UK, e-Euro, e-Australia, njalo njalo. Iibhande lesifudumezi sikabhiya sasekhayakungangezwa i-thermostat ye-dimmer noma ye-temperature, othile ungezwa ne-temperature strip uma esebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iphedi yokushisa ephekwayo engafudumeza i-fermenter/ibhakede. Vele uyixhume bese umisa i-fermenter phezulu, namathisela i-temperature probe ohlangothini lwe-fermenter yakho bese ulawula izinga lokushisa usebenzisa i-thermostatic controller.
I-brew Heating Mat ixhunywe kalula kuma-mains bese ibekwa phansi noma ngaphezulu. Ama-fermenter angabekwa phezu kwe-heater. Ukushisa kuzokhuphuka kusuka kuthreyi nge-fermenter kunikeze ukufudumala okuthambile ukukhuthaza ukubila okuphumelelayo. Ungabe usunamathisela i-temperature probe kanye ne-LCD thermometer strip ku-fermenter yakho, bese uqapha futhi ulawule izinga lokushisa usebenzisa i-external thermostatic controller. Lokhu kunikeza ukushisa okuphansi kwamandla, ukuze uketshezi lungashisi kakhulu. Le brewing heat pad yenzelwe ukubila iwayini, ubhiya kanye ne-cider.
Imiyalelo
1. Khumula izibopho ezikwintambo kagesi kanye ne-thermostatic probe bese ukhulula izintambo.
2. Faka i-heat pad yokupheka kanye nogesi bese uvula ugesi.
3. Namathisela i-probe ebusweni bangaphandle be-fermenter ngebhande noma i-tape elastiki.
4. Cindezela inkinobho yamandla ephezulu kusilawuli ukuze unike amandla iphedi.
5. Sebenzisa imicibisholo yokuya phezulu naphansi ukuze ufinyelele izinga lokushisa olifunayo esibukweni.
6. Uma izinga lokushisa elifanele selifinyelelwe, cindezela inkinobho ethi SET phansi kwesilawuli – isibonisi sizokhanya kathathu ukukhombisa ukuthi izinga lokushisa selimisiwe.
7. Uma i-probe ifinyelela izinga lokushisa elifunekayo, i-brewing heating pad izocima. Uma izinga lokushisa lehla, i-heating pad izophinde ivuleke.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314












