Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ifektri yezintambo ze-Heater yomnyango encibilikisiwe |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| IIntambo Yesifudumezi Seminyango EncibilikisayoUbude, i-voltage kanye namandla kungenziwa ngezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi bentambo bungakhethwa ngo-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kanye no-4.0mm. Ubuso bentambo bungalukwa nge-firberglass, i-aluminium noma insimbi engagqwali. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ncibilikisa i-heater yocingo yohlaka lomnyangoisebenzisa izinto zokumelana njengobuthi bokushisa, izinto zokuvikela ezithambile zangaphandle, ingasetshenziswa emishinini eminingi kagesi yasekhaya enkambisweni yokushisa esekelayo. Uma inikezwe amandla kagesi alinganisiwe, ikhebula lokushisa lizokhiqiza amandla okushisa. Ngaphansi kwethonya lendawo yangaphandle, izinga lokushisa lekhebula lokushisa lizogcinwa ngaphakathi kobubanzi obuthile. Lingenziwa libe yizimo ezahlukahlukene zezinto zokushisa ze-elekthronikhi, ezisetshenziswa kabanzi eziqandisini, eziqandisini, ezi-air conditioner naseziphakelini zamanzi, eziphekeni zelayisi nakwezinye izinto zasekhaya.
Izici Zomkhiqizo
(1) Ukushisa okusheshayo, okulinganayo, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, ukudluliselwa okuhle kokushisa;
(2) Impahla enhle kakhulu evikela ukushisa; Ukusetshenziswa okubanzi;
(3) Ukuphepha kanye nesikhathi esithembekile, sesevisi ende; Ukufakwa okulula, okulula;
(4) Kungenziwa ngokwesilinganiso sobubanzi bekhebula, ukumelana, i-voltage kanye namandla.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













