| Igama Lomkhiqizo | Ingxenye Ye-Broil Element # WP9760774 I-Oven Heating Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Usayizi | 16.4 x 13.2 x 1 amayintshi |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Inombolo Yengxenye | I-WP9760774 |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ubuningi beCaron | 25pcs |
| Isitifiketi | I-CE/CQC |
| I-WP9760774 oven heating element, eyenziwe ngensimbi engagqwali engu-304 esezingeni eliphezulu, yaziwa ngokushisa kwayo okuphezulu kanye nokumelana nokugqwala, okudlula okwezinto zensimbi ezivamile. Le nto inezinzuzo eziningana: 1. Yandisa impilo yesevisi 2. Umsebenzi wokushisa okusheshayo uqinisekisa ukupheka okusheshayo nokuphumelelayo 3. Ukusebenza kahle kokuguqulwa kwamandla aphezulu, thuthukisa ukusetshenziswa kwamandla | |
Izinto zokushisa ze-oven zochungechunge lwe-WP9760774 zenzelwe ngqo ukuthi zihambisane namamodeli e-oven e-whirlpool kanye ne-kitchenAid. I-WP9760774 Broil oven ihambisana nezinombolo ezingaphezu kweyodwa, kufaka phakathi i-8301514976774120761, i-AP6014070, i-PS11747304 kanye ne-EAP11747304.
1. Ukufaka i-grill esikhundleni se-heater ye-oven yesitofu i-WP9760774 kulula kakhulu, kunemiyalelo yesinyathelo ngesinyathelo kuvidiyo ye-YouTube. Khumbula nje ukuvala amandla esitofu ngaphambi kokuthi uqale, futhi ungakhohlwa ukugqoka amagilavu okusebenza ukuze ugcine izandla zakho ziphephile kulo lonke inqubo.
2. Ukuthuthukiswa kwakamuva: WP9760774 Isici sokushisa se-oven, esenziwe ngensimbi engagqwali engu-6.5mm304. Lesi sici sokushisa se-oven sinesisindo esingamakhilogremu angu-1.2. Ngemva kokuhlolwa okuqinile ukuqinisekisa ukuqina, ukumelana nokushisa okuphezulu, ukumelana nokugqwala. Ixazulula ngempumelelo inkinga evamile yokuthi i-oven ayifudumezi. Yakhelwe ukusetshenziswa kwesikhathi eside, le ngxenye ihlangabezana noma idlula izimfuneko ze-OEM, isiza ekunciphiseni izindleko zokufaka esikhundleni nezokulungisa.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















