Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ibhande Lokushisa Lepayipi Lokukhipha Amanzi |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Amandlaibhande lokushisa lepayipi lokukhipha amanziingu-40W/M, singenziwa futhi amanye amandla, njenge-20W/M, 50W/M, njll. Futhi ubude beisifudumezi sepayipi lokukhipha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njll. Ende kunazo zonke ingenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somugqa wokukhipha amanzii-heater eyodwa enesikhwama esisodwa sokufakelwa, inani lesikhwama esenziwe ngokwezifiso ohlwini lingaphezu kwama-500pcs ngobude ngabunye. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ezimweni zasegumbini elibandayo, izintambo zesifudumezi zomugqa wokudonsa amanzi ezifakwe i-silicone ziklanyelwe ukufakwa ngaphakathi kwamapayipi ukusiza ukukhipha amanzi avela kumayunithi okuqandisa ancibilikayo. Zisebenza kuphela ngezikhathi zokuncibilika. Ukusebenzisa idivayisi yokulawula kuyalulekwa ukwandisa isikhathi sazo sokuphila. Okuphawulekayo ukuthi, yize amapayipi epulasitiki ngokuvamile enesilinganiso samandla esingu-50 W/m, kunconywa kakhulu ukukhetha ububanzi obungu-40 W/m.
Ama-heater e-drain line anentambo kagesi ebandayo ngakolunye uhlangothi kanye nesici sokushisa ngakolunye. Lawa ma-heater, asetshenziswa kabanzi embonini yokuqandisa, avikela amapayipi okukhipha amanzi abandayo futhi avimbele ukunqwabelana kwama-condensate emabhodweni okukhipha amanzi. Lawa ma-heater okukhipha amanzi aguquguqukayo kakhulu futhi ahlinzeka ngokufakwa okusheshayo, okuphephile, nokulula. Lawa ma-heater e-drain pipe, afika ngobukhulu obujwayelekile noma ngemiklamo elungisekayo, axazulula izinkinga ezahlukahlukene ezihlobene nokufakwa.
Izinhlelo Zokusebenza Zomkhiqizo
1. Vumela amanzi asuka emijikelezweni yokuncibilikisa iqhwa ukuthi ageleze kuma-evaporators ngezintambo zokushisa.
2. Vumela amanzi aphuma emijikelezweni yokuncibilikisa iqhwa ukuthi ageleze usebenzisa izintambo zokushisa.
3. Vikela uketshezi eqhweni ezisekelweni eziqandisiwe ngezintambo zokushisa.
4. Vimbela ukwakheka kweqhwa epanini lokukhipha amanzi ngekhebula lokushisa.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














