Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Heater ye-Crankcase ye-Heating Belt eshibhile |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm, 25mm, njll. |
| Ubude bebhande | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhande lesifudumezi se-crankcase |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsifudumezi se-crankcase saseShayinaububanzi bungenziwa ngo-14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo.ibhande lokushisa le-siliconeingasetshenziselwa i-compressor ye-air-conditioner noma i-cooler fan cylinder yokuncibilikisa iqhwa.ibhande lesifudumezi se-crankcaseUbude bungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Izinga lokushisa lendawo yokusebenza le-compressor ye-air-conditioner eklanyelwe licishe libe ngu-4℃ kanti izinga lokushisa lendawo ezungezile lingaphansi kuka-zero. I-air-conditioner kunzima ukuyenza i-heater isetshenziswa ekugcineni kwe-air-conditioner ephakathi ukwenza ukushisa okwengeziwe. Uchungechunge lwethu lwe-heater kagesi olungaphansi luwumthombo wokushisa ofanele kakhulu futhi ofanele kakhulu oklanyelwe futhi wakhiqizwa kulolu hlelo lokusebenza. Ngaphezu kwalokho, uchungechunge lwethu lwe-heater olungaphansi aludingi eminye imishini engaphansi. Zinezinzuzo eziningi ezisobala njengokulula ukuyifaka, ukuphepha ekusebenzeni kanye ne-PTC kagesi heating element.
Uma i-air-conditioner isetshenziswa ngaphansi kwesimo esibandayo kakhulu, uwoyela wenjini oshayela ngaphakathi ungaqina, futhi uthinte ukuqala okuvamile kweyunithi. Ibhande lokushisa le-crankcase lingakhuthaza ukushisa uwoyela wenjini, futhi lisize iyunithi ukuthi iqalwe ngendlela evamile.
Ingavikela i-compressor ekulimaleni ekuqaleni ebusika obubandayo, futhi yandise impilo yayo yokusebenza. (Ebusika obubandayo, uwoyela wenjini uyaqina, ukungqubuzana okuqinile kungadala ekuqaleni, futhi kungabangela umonakalo ku-compressor.)
Izici Zomkhiqizo
1. Ingaphandle elimelana nokugqwala
2. Isici serabha se-silicone esishisa kakhulu kanye nezintambo ze-lead ezifakwe i-VW-1 ezilinganiselwe ku-150°C
3. Ama-lead enziwe ngokwezifiso kanye nokuphela kuyatholakala
4. Ama-voltage adlula ku-600vac
5. Amandla kagesi emodeli ngayinye ahambisana nezidingo ze-compressor Amelana nomswakama ngokuphelele
6. Ukufakwa okusheshayo nokulula
7. Ukusetshenziswa kwamandla amancane ngenxa yokudlulisa ukushisa okusebenzayo kakhulu kanye namandla aphansi
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














