Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Crankcase sobubanzi obungu-30mm saseShayina |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm, 25mm, njll. |
| Ubude bebhande | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhande lesifudumezi se-crankcase |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsifudumezi se-crankcase saseShayinaububanzi bungenziwa ngo-14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo.ibhande lokushisa le-siliconeingasetshenziselwa i-compressor ye-air-conditioner noma i-cooler fan cylinder yokuncibilikisa iqhwa.ibhande lesifudumezi se-crankcaseUbude bungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ama-heater e-crankcase angu-30mm ububanzi afakwa kuma-compressor esiqandisini ukuvimbela ukuthi i-coolant ingamuncwa uwoyela.Uma izinga lokushisa liphansi, kulapho ukumuncwa kushesha futhi kuphelele khona, okungalimaza kakhulu i-compressor, ikakhulukazi lapho iqala, ngokuntuleka kokuthambisa. I-thermostat ehlanganisiwe ku-crankcase heater iyenza izimele.
• Kuyashesha, kuphephile futhi kulula ukukufaka.
• Isici sokushisa esivaliwe, esifakwe i-silicon insulation.
• irabha ye-silicone.
• I-Voltage ingenziwa ngokwezifiso kusukela ku-12-230V.
Izici Zomkhiqizo
I-heater ye-crankcase engu-1. ububanzi obungu-30mm inamandla angokomzimba amahle kakhulu kanye nezakhiwo ezithambile; Ukusebenzisa amandla angaphandle ku-heater kagesi kungenza ukuxhumana okuhle phakathi kwento yokushisa kagesi nento efudumele.
2. I-compressor crankcase heater ingenziwa ibe yinoma yisiphi isimo, kufaka phakathi isimo esinobukhulu obuthathu, futhi ingagcina nezimbobo ezahlukahlukene ukuze kube lula ukuyifaka;
3. Irabha ye-silicone inokumelana okuhle nesimo sezulu kanye nokumelana nokuguga. Njengezinto zokuvikela ubuso ze-heater kagesi, ingavimbela ngempumelelo ukuqhekeka kobuso bomkhiqizo, ithuthukise amandla omshini, futhi yandise kakhulu impilo yenkonzo yomkhiqizo;
4. Ibhande lokushisa likagesi le-silicone linokumelana okuhle nokugqwala kwamakhemikhali futhi lingasetshenziswa ezindaweni ezinzima, njengegesi emanzi negqwalayo. Ibhande lokushisa le-silicone lakhiwe kakhulu ngocingo lokushisa lwe-nickel chromium alloy kanye nendwangu yokushisa ephezulu yerabha ye-silicone. Linokushisa okusheshayo, izinga lokushisa elifanayo, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, amandla aphezulu, kulula ukulisebenzisa, impilo ephephile engaphezu kweminyaka emihlanu, futhi akulula ukuguga.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314












