| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Aluminium Tube saseShayina |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 4.5mm, 6.5mm, njll. |
| Isimo | ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi Sokuncibilikisa I-Aluminium |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Isifudumezi seJingwei yisonaIsifudumezi se-aluminium tube saseShayina esincibilikisa iqhwaifektri, imininingwane yeshubhu yokushisa ye-aluminium ingenziwa ngezifiso njengomdwebo weklayenti noma amasampula. Njengamanje, sikhiqize ezininganaisifudumezi sokuhlanza i-aluminiumikakhulukazi ithunyelwa eGibhithe nakwamanye amazwe aseMpumalanga Ephakathi, uma udinga ukuxhumana nathi. | |
Ishubhu yokushisa ye-aluminiumuhlobo lwento yokushisa esetshenziswa kabanzi ezimbonini eziningi, izici zayo zifaka phakathi ukumelana nokugqwala, isisindo esincane, ingaqiniswa ngokwelashwa kokushisa, njll. Amashubhu okushisa e-aluminium tube angahlukaniswa ngokwezindinganiso ezahlukene zokuhlukanisa ukuze kuhlangatshezwane nezidingo ezahlukene zohlelo lokusebenza.
1. Ngokwesimo: ipayipi lokushisa le-aluminium lingaba yipayipi eliyisikwele, ipayipi eliyindilinga, ipayipi lephethini, ipayipi elinomumo nezinye izinhlobo, ukuze livumelane nokufakwa okuhlukile kanye nendawo yokusetshenziswa.
2. Ngokwendlela yokukhipha: ihlukaniswe ngepayipi le-aluminium elingenamthungo kanye nepayipi elivamile lokukhipha, ipayipi lokuqala livame ukuba nokunemba okuphezulu kanye nokusebenza okuphezulu.
3. Ngokusho kokunemba: kufaka phakathi ishubhu le-aluminium elijwayelekile kanye neshubhu le-aluminium eliqondile, lokhu kokugcina ngokuvamile kudinga ukucutshungulwa kabusha ngemva kokukhipha, njengokudonsa noma ukugoqa okubandayo, ukuze kutholakale ukunemba nokusebenza okuphezulu.
4. Ngokujiya: amashubhu e-aluminium Amashubhu okushisa angahlukaniswa ngamashubhu e-aluminium ajwayelekile kanye namashubhu e-aluminium anodonga oluncane, lokhu kwamuva kuvame ukusetshenziselwa izinhlelo zokusebenza ezidinga ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu kanye nesisindo esilula.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














