| Igama Lomkhiqizo | I-China Defrost Evaporator Heater Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-JINGWEI heater iyifektri yobungcweti yamashubhu okushisa ancibilikisayo, sineminyaka engaphezu kwengu-20 sisebenzisa i-heater ngokwezifiso. Isimo se-Defrost Evaporator Heater Element sineshubhu elilodwa, ishubhu eliphindwe kabili, isimo se-U, isimo se-W, njalo njalo. Ubude beshubhu bungenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. | |
Isici se-heater ye-evaporator yokuncibilikisa iqhwaiyisakhi sikagesi esenzelwe ngokukhethekile imishini yokuqandisa, isetshenziswa kakhulu ekuncibilikiseni ngokushisa ngogesi. Iishubhu lesifudumezi sokunciphisa iqhwainezinzuzo zesakhiwo esilula, impilo ende, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, amandla amahle okusebenza, ukumelana namanzi, ukumelana nokugqwala, ukufakwa okulula, ingagotshwa ibe yizimo ezahlukahlukene kanye nokuphepha kokusetshenziswa.Ipayipi lokushisa elincibilikisayoimvamisa yenziwe ngensimbi engagqwali njengento yangaphandle yepayipi. Inokumelana okuhle nokugqwala futhi ingazivumelanisa nendawo yokusebenza yemishini yokubanda, , njengomswakama ophezulu wangaphakathi, izinga lokushisa eliphansi, ukushisa okubandayo nokushisa okuvamile njalo njalo njalo.
1. Isakhiwo nezinto:iishubhu lesifudumezi sokunciphisa iqhwaYakhiwe ngepayipi lensimbi engagqwali eliya entanjeni yokumelana efana nentwasahlobo, futhi ingxenye yegebe igcwele kakhulu ukushisa okuhle kanye nokushisa kwe-crystalline magnesium oxide. Umlomo wepayipi uvalwe nge-rubber vulcanization noma ipayipi elincishisiwe lokushisa odongeni oluphindwe kabili, ukuze kuthuthukiswe imfanelo yokuvala imikhiqizo.
2. Amapharamitha omkhiqizo:Ububanzi bepayipi Φ6.5mm, Φ8.0mm, Φ10.7mm, izinketho ze-voltage 110v, 220v, 380V, umklamo wamandla ngemitha kufanele ube ngaphansi kuka-700w. Ukuma komkhiqizo ngokuvamile kuyi-U eyodwa futhi kuqondile, ukuma okukhethekile kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zamakhasimende.
3. Sebenzisa:isici sokushisa esincibilikisa iqhwaIsetshenziswa kabanzi esiqandisini, endaweni yokugcina izinto ebandayo, ethangini lamanzi, ethangini lesisombululo, echibini (antifreeze), ezolimo zasemanzini nakwezinye izikhathi. Ifaneleka kakhulu ekuncibilikiseni emaphikweni e-chiller, i-condenser kanye ne-chassis yepani lokuqoqa amanzi. Iqinisekisa ukusebenza okuvamile kwemishini yokuqandisa.
4. Izinzuzo:umphumela omuhle wokuncibilikisa, ukusebenza kukagesi okuzinzile, ukumelana okuphezulu kokushisa, ukumelana nokugqwala, amandla okulayisha ngokweqile, ukuvuza okuncane, impilo yesevisi ezinzile nethembekile.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














