Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ikhebula Le-China Defrost Heater Lohlaka Lomnyango |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Isifudumezi se-JINGWEIIkhebula lesifudumezi saseShayina elincibilikisa iqhwaifektri, ububanzi bentambo bungakhethwa ngo-2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ubude bengxenye yokushisa bungenziwa ngo-1M, 2M, 3M, 4M, njll. Amandla angenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti. Ubude bentambo yentambo ye-lead ejwayelekile bungu-1000mm, uma unezidingo zobude, singatshelwa ngaphambi kophenyo. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iikhebula lesifudumezi sendawo ebandayointambo ye-alloy yokumelana nokugoba (intambo ye-nickel-chromium, intambo ye-Constantan, intambo yethusi-nickel, njll.) engxenyeni eyinhloko yefayibha yengilazi, noma kusetshenziswa intambo eyodwa (eziningi) ye-alloy yokumelana njengentambo eyinhloko, kanti ungqimba lwangaphandle lumbozwe nge-silica gel njengengqimba yokuvimbela.Isifudumezi sentambo sohlaka lomnyangoinezici zokushisa okusheshayo, izinga lokushisa elifanayo, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu kanye nokuqina okuhle.
1. Inokumelana okuhle kakhulu nokushisa, ingasetshenziswa isikhathi eside ku-150 ° C cishe ngaphandle kokushintsha kokusebenza, futhi ingasetshenziswa amahora ayi-10,000 ku-200 ° C.
2. Ukuvikela okuhle kakhulu, ukumelana nokuvikela okungaphezu kuka-500MΩ, ekushiseni okubanzi kanye nobubanzi bemvamisa yokumelana kwayo ukuze kulondolozwe ukuzinza, ukukhishwa kwe-corona okunamandla aphezulu kanye nokukhishwa kwe-arc kunokumelana okuhle.
3. Ine-langabi elivimbela ilangabi futhi iyazicima, ngoba irabha ye-silicone ayinayo i-halide, ayibhemi noma ikhiphe igesi uma isha, futhi ifaneleka ngezikhathi ezahlukene ngokuvikelwa komlilo okuqinile.
4. Inokumelana okuhle nokubanda kanye nokuqonda okuhle kwezokwelapha.
Isicelo Somkhiqizo
1. Ukugcinwa kokushisa, ukuxuba kanye nokushisa kwamapayipi, amathangi, imibhoshongo kanye namathangi emishini yezimboni ngezikhathi zegesi emanzi nengaqhumi kungagoqwa ngqo ebusweni bengxenye efudumele uma kusetshenziswa.
2. Ukuvikelwa kwesiqandisi kanye nokushisa okusizayo kwama-compressor omoya opholile, ama-motor, amaphampu acwiliswa emanzini kanye neminye imishini
3. Kufanelekela izikhathi ezahlukahlukene zokushisa okuphakathi kwezinto zasekhaya, njengesiqandisi, i-air conditioner, isitofu selayisi, isihlalo sikagesi, irakhi yezingubo zikagesi, indwangu yethawula, njll.
4. Izimboni zokutshala nokuzalanisa ezifana nalezi: izindlu zezimbali, izindawo zokugcina izimbali, kanye nezinye izinto zokuvikela, izindawo zokufukamela izimbali kanye nezinye izimboni zokufuya ezifana nalezi: izindlu zezimbali, izindawo zokugcina izimbali, kanye nezinye izindawo zokufukamela izimbali.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














