Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-China Defrost Heating Element yefriji |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-Defrost Heating Element yefriji isetshenziselwa ukuncibilikisa umoya opholile, isimo sesithombeipayipi lokushisa elincibilikisa iqhwauhlobo lwe-AA (ipayipi eliqondile kabili), ubude bepayipi ngokwezifiso bulandela usayizi wakho wokupholisa umoya, isifudumezi sethu esincibilikisayo singenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Isici sokushisa esincibilikisayo sobubanzi beshubhu lesiqandisi singenziwa sibe ngu-6.5mm noma u-8.0mm, ishubhu enengxenye yentambo yomthofu izovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokushisa encibilikisayo azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Isici sokushisa esincibilikisayo sefriji sivame ukusetshenziselwa ukuncibilikisa iqhwa ebusweni bemishini yokufudumeza ezimisweni zesiqandisi, ukuhwamuka kwamanzi aqongelelwe emathileyi, njll. Singafakwa ngqo kumamishini yokufudumeza noma sifakwe emapayipini. Ama-heater asebenza ngokushesha ngesikhathi somjikelezo wokuncibilikisa, okuvumela iqhwa ukuthi lincibilike.
Izintambo zezinto zokushisa kuma-heater ancibilikisayo zihlukaniswa nge-MgO bese zifakwa ngaphakathi kwamapayipi angenasici anemishini ezenzakalelayo ngokuphelele. Izintambo zikagesi zifakwa nge-silicon vulcanization futhi kuhlinzekwa isakhiwo esingenawo umoya ngokugcwele. Ingxenye ye-vulcanization ingakhiqizwa ngobubanzi obufanayo noma obubanzi kunobubanzi bepayipi ngokuya ngesidingo samakhasimende ethu.
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Isicelo Somkhiqizo
Izinto zokufudumeza ezincibilikisayo zisetshenziswa eziqandisini noma emakamelweni okugcina abandayo ngenhloso yokuncibilikisa iqhwa. Ishubhu lesifudumezi elincibilikisayo lingasetshenziswa ukujikeleza umoya oshisayo ukuze lincibilikise ngaphakathi esiqandisini noma libekwe eminyango yesiqandisi sezentengiselwano noma emakamelweni okugcina izinto ukuqinisekisa ukuthi izikhala zibushelelezi. Isifudumezi esincibilikisayo singabekwa futhi eduze kwezifutho zama-compressor ukuze kususwe ama-frosting azungeze amafeni. Isifudumezi esincibilikisayo senziwa singangeni manzi ngokuphelele ngentambo yerabha ye-silicone efakwe i-insulated kabili ekugcineni kwento.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














