Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Izinto Zokushisa Igumbi Ezibandayo Ezincibilikisa Ingxenye |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Iinto yokushisa igumbi elibandayoisetshenziselwa ukuncibilikisa umoya opholile, isimo sesithombeipayipi lokushisa elincibilikisa iqhwauhlobo lwe-AA (ipayipi eliqondile kabili), ubude bepayipi ngokwezifiso bulandela usayizi wakho wokupholisa umoya, isifudumezi sethu esincibilikisayo singenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Insimbi engagqwaliishubhu yokushisa encibilikisa iqhwa yokupholisa umoyaUbubanzi beshubhu bungenziwa ngo-6.5mm noma ngo-8.0mm, ishubhu enengxenye yentambo yomthofu izovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokushisa encibilikisayo azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Isiqandisi I-heater yensimbi engagqwali encibilikisayoiyisici sokushisa sikagesi esakhelwe futhi sathuthukiswa ukuze sincibilikiselwe ukushisa kukagesi emishinini yokuqandisa njengezindlu ezahlukene zokuqandisa, iziqandisi, imibukiso kanye namakhabethe aseziqhingini. Ingafakwa kalula emaphikweni esiqandisi somoya kanye ne-condenser kanye ne-chassis yomqoqi wamanzi ukuze yenze umsebenzi wokuncibilikisa.into yokushisa igumbi elibandayo inomsebenzi omuhle wokuncibilikisa nokushisa, impahla kagesi ezinzile, ukumelana okuphezulu kokushisa, ukumelana nokugqwala, ukulwa nokuguga, amandla aphezulu okulayisha ngokweqile, ukuvuza okuncane, ukuzinza nokuthembeka kanye nokuphila isikhathi eside kokusetshenziswa.
Ama-heater ancibilikisa iqhwaZikhiqizwa kusetshenziswa izinto ze-Incoloy840, 800, insimbi engagqwali 304, 321, 310S, i-aluminium sheath. Futhi kunezinhlobo eziningi zezitayela zokuqeda ezitholakalayo. I-defrost heater yakhelwe ngokwezifiso ngezimo nobukhulu obuhlukahlukene ngokusekelwe ezidingweni zamakhasimende.
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Izinzuzo Zomkhiqizo
1. Umphumela omuhle wokuncibilikisa nokushisa
2. Ukumelana nokugqwala kanye nokulwa nokuguga,
3. Impilo ende Isikhathi sokusebenza,
4. Izinga lokushintshanisa ukushisa okusheshayo
5. Ukuqina nokuthembeka
I-JINGWEI Wokshop
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314
















