| Igama Lomkhiqizo | I-China Defrost Tubular Heating Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| II-Null Tubular Heating Elementisetshenziselwa isiqandisi, ifriji, iyunithi epholile, igumbi elibandayo kanye ne-air conditioner. Ububanzi beshubhu ye-heater defrost, usayizi, ukuma, amandla kanye ne-voltage kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti. Insimbi engagqwaliishubhu yokushisa encibilikisa iqhwa yokupholisa umoyaUbubanzi beshubhu bungenziwa ngo-6.5mm noma ngo-8.0mm, ishubhu enengxenye yentambo yomthofu izovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokushisa encibilikisayo azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Ncibilikisa i-tubular heating elementYakhiwe kakhulu ngepayipi lensimbi engagqwali, ucingo lwe-electrothermal alloy kanye ne-modified magnesium oxide powder. Intambo yokushisa kagesi ephakathi nendawo yokusatshalaliswa kwe-axial yepayipi lensimbi engagqwali, i-magnesium oxide powder egcwele igebe, inokushisa okuhle kanye nokushisa okuhambisanayo. Zombili iziphetho ze-nozzle zivame ukuvalwa nge-silicone noma i-ceramic.ishubhu lesifudumezi esiqandisiniingagotshwa ibe yizimo ezahlukahlukene ngokuya ngezidingo zokusetshenziswa ilula futhi kulula ukuyihlukanisa nokuyihlanganisa.ipayipi lokushisa legumbi elibandayoizinga eliphezulu lokusebenzisa imishini, lingahlangabezana nezidingo ezithile zamakhasimende. Ngaphezu kwalokho, ngenkathi ishubhu lokushisa lefriji lincibilikisa iqhwa lisacutshungulwa,ishubhu lokushisa lokuncibilikisa iqhwa efrijiniIgcwele i-magnesium oxide powder yokushisa okuphezulu yokuvikela ukushisa, ngakho-ke ukuvikela okuphezulu akushajwanga ngenkathi kushiswa ngogesi futhi kwakuphephile ukuyisebenzisa. Ishubhu yokushisa kagesi inezinzuzo zesakhiwo esilula, izinto zokwakha ezimbalwa, izindleko ezishibhile, nokuphila isikhathi eside kanye nesilinganiso sokuguqulwa kokushisa okuphezulu, ukonga amandla nokonga amandla.
1. Ama-heater ancibilikisa iqhwa egumbini elibandayo asetshenziswa kakhulu emishinini yokuqandisa njenge-air cooler, amafriji, amafriji, njll.
2. Inokuvikela okuhle futhi ingangeni manzi.
3. Ukukhiqizwa kweshubhu ye-defrost heater ngokuvamile kusebenzisa insimbi engagqwali engu-304, enokonakala okuhle.
4. Imininingwane yesifudumezi esincibilikisa iqhwa esiqandisini (ububanzi beshubhu, ukuma, ubude, amandla kanye ne-voltage) ingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














