Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-China Door Heater Wire Heater yohlaka lwe-Freezer |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Iisifudumezi sentambo sohlaka lomnyango esincibilikisa iqhwaUbude, i-voltage kanye namandla kungenziwa ngezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi bentambo bungakhethwa ngo-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kanye no-4.0mm. Ubuso bentambo bungalukwa nge-firberglass, i-aluminium noma insimbi engagqwali. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
IIsifudumezi Seminyango Isifudumezi SezintamboYakhiwe ngezingxenye ezintathu: ungqimba lwensimbi olugoqiwe, ungqimba lwangaphandle olugoqiwe kanye ne-wire core. Izinto zengqimba ezigoqiwe ngensimbi zinezinhlobo ezintathu ze-fiber yengilazi, insimbi engagqwali, i-aluminium, ungqimba lokufaka ugesi lwenziwe ngerabha ye-silicone, irabha ye-silicone ithambile, i-insulation enhle, kanye nokumelana nokushisa okuphezulu kanye nokushisa okuphansi, ukumelana nokushisa okuphezulu okufika kuma-degrees angu-400 kusengasetshenziswa ngokujwayelekile, futhi ubumnene abushintshi, ukushabalaliswa kokushisa okufanayo, ngakho-ke ububanzi bokusetshenziswa kokushisa kwe-silicone bubanzi kakhulu.
Umsebenzi Womkhiqizo
Intambo yokushisa yohlaka lwesango lokugcina izinto ezibandayo iwukuvimbela uhlaka lwesango lokugcina izinto ezibandayo ngenxa yeqhwa noma ukupholisa okusheshayo okubangelwa ukuvala okungahambi kahle kanye nezindlela zokuvikela ezibekiwe. Umgomo wayo osebenzayo ikakhulukazi ukushisa umoya ozungeze uhlaka lwesango ngokushisa ucingo olushisayo ukuze kufezwe umphumela wokulawula izinga lokushisa. Ukusetha ucingo lokushisa lohlaka lwesango lokugcina izinto ezibandayo kungathuthukisa ngempumelelo ukusebenza kokuvikela ukushisa kwesitoreji esibandayo futhi kuqinisekise ikhwalithi kanye nomphumela wokugcina wezinto ezigciniwe.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















