Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ikhebula Lokushisa Lepayipi Lokudonsa LaseShayina |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Amandla e-China Drain Pipe Heating Cable angama-40W/M, singenziwa namanye amandla, njenge-20W/M, 50W/M, njll. Futhi ubude be-isifudumezi sepayipi lokukhipha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njll. Ende kunazo zonke ingenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somugqa wokukhipha amanzii-heater eyodwa enesikhwama esisodwa sokufakelwa, inani lesikhwama esenziwe ngokwezifiso ohlwini lingaphezu kwama-500pcs ngobude ngabunye. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Amakhebula Okushisa Epayipi Lokudonsa Amapayipi aseShayina asetshenziswa kakhulu ukuvikela amapayipi ekuqandeni, kodwa angasetshenziswa futhi ukugcina amazinga okushisa. Ukuvikela kunikezwa irabha ye-silicone eguquguqukayo kakhulu, eshisa kakhulu eyenza kube lula ukuyisebenzisa i-heater.
Isifudumezi sepayipi lokudonsa amanzi lerabha le-silicone singadala ukushisa okuthile ngaphandle kwepayipi ukuvimbela ipayipi ukuthi lingabi manzi. Isifudumezi sepayipi lokudonsa amanzi singalawulwa ngokuzenzakalelayo futhi sivulwe noma sivalwe ngokuzenzakalelayo ngokwezinguquko zokushisa, kongiwe amandla futhi kuqinisekiswe ukuhamba kahle kwepayipi. Ngaphezu kwalokho, uhlelo lokudonsa amanzi lwepayipi lokugcina amanzi olubandayo nalo ludinga ukuqiniswa. Ebusika, amanzi ohlelweni lokudonsa amanzi angaqandiswa amazinga okushisa aphansi, akhe amabhlogo eqhwa avala amapayipi futhi abangele ukudonsa amanzi okubi. Ukuze kuvinjelwe lokhu ukuthi kwenzeke, uhlelo lokudonsa amanzi luyashiswa ukuze kugcinwe amanzi ohlelweni lokudonsa amanzi esesimweni soketshezi ukuqinisekisa ukudonsa amanzi okubushelelezi.
Izici Zomkhiqizo
1. Umklamo ongangeni manzi:ukuqinisekisa ukuthi ibhande lokushisa lingasebenza ngokuphephile endaweni enomswakama, ukuvimbela i-short circuit kanye nomonakalo.
2. Isivikelo se-insulation esinezingqimba ezimbili:Ihlinzeka ngokuvikelwa okwengeziwe kokuphepha, inciphisa ingozi yokuvuza kwamanje.
3. Amalunga abunjiwe:Qinisekisa ukuthi ingxenye exhumanisayo yebhande lokushisa inokuvalwa okuhle nokuqina okuhle.
4. Isivikelo senjoloba ye-silicone:Ifanele izinga lokushisa elibanzi, kusukela ku--60℃ kuya ku-+200℃, ifanelekela izindawo ezahlukahlukene ezinzima.
5. Izinto zokushisa umzimba:Ngokuvamile kusetshenziswa i-nickel-chromium noma i-copper-nickel alloy, lezi zinto zinamandla okuqhuba kahle kagesi kanye nokumelana nokushisa okuphezulu.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














