| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sokuncibilikisa Iqhwa Se-Evaporator |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Isimo seshubhu | iqonde, ukuma kwe-U, uhlobo lwe-A, kanye nokwenza ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | isifudumezi se-defrost se-evaporator |
| Ikhanda le-Rubber dia | 9.0mm, 9.5mm, njll. |
| Ubude bentambo ye-lead | ejwayelekile ingu-800mm, noma ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| 1. I-Defrost Heater ye-Evaporator tube ububanzi sinobubanzi obungu-6.5mm, 8.0mm kanye no-10.7mm; 2. Isimo se-defrost heater esinaso siqondile, uhlobo lwe-AA, isimo se-U kanye nanoma yisiphi esinye isimo esenziwe ngokwezifiso; 3. Ububanzi bekhanda lerabha yeshubhu yokushisa encibilikisayo bungu-9.0mm, 9.5mm, kanye no-11mm; 4. Intambo eholayo ye-heater ye-defrost engu-800mm, lobu ubude bethu obujwayelekile; Ubude bentambo ende bungenziwa ngezifiso; 5. I-heater encibilikisayo ye-unit cooler ifaneleka ku-DD15, DD22, DD30/40, DD60/80, DD100, DD120, njalo njalo. Imodeli ehlukile ye-unit cooler ubude beshubhu yokushisa encibilikisayo buhlukile, futhi usayizi ungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zamakhasimende. 6. I-heater encibilikisayo ingafakwa i-anneal, ungagoba noma yisiphi isimo ngokwakho, umbala wepayipi uluhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokufakwa kwe-anneal. | |
Ama-heater ancibilikisa iqhwa esiqandisini, aklanyelwe ngokucophelela amafriji ebhizinisi kanye nama-evaporator, anikeza ikhwalithi engcono kakhulu, ukwenza ngokwezifiso kanye nokuvikelwa ukuqinisekisa ikhambi eliphumelelayo lokuncibilikisa iqhwa ezindaweni eziqinile eziqandisini.
Isifudumezi esincibilikisayo senziwe kakhulu ngensimbi engagqwali engu-304, kanti ukuvalwa kweshubhu kwenziwa kakhulu ngeshubhu ebunjiwe noma encibilikayo; Ncibilikisa i-voltage kanye ne-wattage yesifudumezi ngokwezidingo zamakhasimende;
1. Izinto ezisezingeni eliphezulu: Zenziwe ngokucophelela ngamashubhu e-SS noma e-chrome asezingeni eliphezulu, okuqinisekisa ukuqina nokuncibilika okuphumelelayo endaweni yezentengiselwano.
Izinketho zokubumba ekugcineni: Iziphetho zamashubhu ziyi-silicone ebunjwe ngobuchwepheshe ukuze zinikeze ukuqina ezindaweni zebhizinisi ezidinga amandla.
2. Izixazululo zezintambo ezenziwe ngokwezifiso: Ukuxhumeka okunembile, ama-heater enziwe ngokwezifiso ukuze ahlangabezane nezimfuneko ezihlukile zefriji yezentengiselwano.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














