Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sokuncibilikisa Sefriji |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-Defrost Heater ye-Refrigerator isetshenziselwa ukuncibilikisa i-air cooler, isimo sesithombeipayipi lokushisa elincibilikisa iqhwauhlobo lwe-AA (ipayipi eliqondile kabili), ubude bepayipi ngokwezifiso bulandela usayizi wakho wokupholisa umoya, isifudumezi sethu esincibilikisayo singenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Insimbi engagqwaliishubhu ye-heater yokuncibilikisa umoyaUbubanzi beshubhu bungenziwa ngo-6.5mm noma ngo-8.0mm, ishubhu enengxenye yentambo yomthofu izovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokushisa encibilikisayo azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ngokuvamile yakhiwe ngensimbi engagqwali yekhwalithi ephezulu (i-SUS imele insimbi engagqwali), isifudumezi esincibilikisayo sesiqandisi siyinto ekhethekile yokushisa esetshenziselwa ukususa ukunqwabelana kweqhwa ngaphakathi kwemishini yokuqandisa. Insimbi engagqwali yezinga eliphezulu, ngokuvamile i-SUS304 noma i-SUS316, isetshenziselwa ukwenza isifudumezi esincibilikisayo. Le nsimbi yaziwa ngokusebenza kwayo okushisa okumangalisayo, ukuqina, kanye nokumelana nokugqwala. Ifaneleka ezindaweni ezinokushintshashintsha kwezinga lokushisa, umswakama ophezulu, kanye nokuvezwa isikhathi eside emakhazeni ngenxa yensimbi engagqwali.
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Isicelo Somkhiqizo
Inhloso eyinhloko yesifudumezi esincibilikisa iqhwa ukuvimba ukunqwabelana kweqhwa kanye nesithwathwa ezinhlelweni zokuqandisa kanye neziqandisi. Phakathi kokusetshenziswa kwazo kukhona:
1. Amafriji: Ukuqinisekisa ukuthi umshini usebenza kahle futhi ugcina izinga lokushisa elihlala njalo lokugcina ukudla, ama-heater ancibilikisa iqhwa afakwa eziqandisini ukuze ancibilikise iqhwa kanye nesithwathwa esinqwabelana kuma-coil e-evaporator.
2. Amafriji: Amafriji asebenzisa ama-heater ancibilikisa iqhwa ukuvimbela iqhwa ukuthi lingaqongelelani kuma-evaporator coil, okukhuthaza ukuhamba komoya ngokulinganayo futhi kulondoloza izinto eziqandisiwe ngempumelelo.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














