Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ishubhu Lokuncibilikisa I-Heater Lama-Tray Okuqoqa Amanzi |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-Defrost Heater Tube yama-Water Collection Trays isetshenziselwa ukuncibilikisa i-air cooler, isimo sesithombeipayipi lokushisa elincibilikisa iqhwauhlobo lwe-AA (ipayipi eliqondile kabili), ubude bepayipi ngokwezifiso bulandela usayizi wakho wokupholisa umoya, isifudumezi sethu esincibilikisayo singenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi beshubhu lesifudumezi esincibilikisa insimbi engagqwali bungenziwa ngo-6.5mm noma ngo-8.0mm, ishubhu elinengxenye yentambo yomthofu lizovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokufudumeza encibilikisayo azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ama-heater ancibilikisayo enzelwe ngqo ukubhekana nenkinga yokusebenza kahle kwefriji okubangelwa ukuncibilikisa okuyinkimbinkimbi ezinhlotsheni ezahlukene zama-freezer kanye namakhabethe esiqandisi. Ngokugwema ukunqwabelana kweqhwa kuma-coil okupholisa nezinye izingxenye, lawa ma-heater abalulekile ekugcineni ukusebenza kahle nokusebenza kahle kwezinhlelo zokuqandisa. Ama-heater ancibilikisayo enziwe ngamapayipi aqinile ensimbi engagqwali futhi angagotshwa abe yizimo ezahlukene ukuze avumelane nokusetshenziswa okuthile, okuqinisekisa ukufakwa okulula nokusebenza okuphezulu.
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Umsebenzi Womkhiqizo
Umsebenzi oyinhloko weshubhu lesifudumezi esincibilikisayo ukuvimbela i-evaporator ukuthi ingabi yiqhwa, ngaleyo ndlela kuthuthukiswe umphumela wokupholisa wedivayisi yesifudumezi futhi kuncishiswe ukusetshenziswa kwamandla. Kumadivayisi esifudumezi njengemishini yomoya obandayo yokugcina izinto ezibandayo kanye namakhabethe okubonisa afrijiwe, ubuso be-evaporator buthambekele ekuqandeni. Iqhwa lizokwenza umsele wokugeleza ube mncane, linciphise umthamo womoya, futhi lize livimbele ngokuphelele i-evaporator, okuzothinta kakhulu ukugeleza komoya futhi kubangele ukwehla okukhulu komphumela wokupholisa kanye nokwanda kokusetshenziswa kukagesi. Ukuxazulula le nkinga, indlela evamile ukusebenzisa i-electrical heat defrosting, kusetshenziswa i-evaporator heating tube defrost ukushisa iqhwa ebusweni be-evaporator, okwenza lincibilike, ngaleyo ndlela kufezwe injongo yokuncibilikisa.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














