Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Defrost Heater Tube Metal MABE-Ukumelana Nesiqandisi |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Ishubhu lesifudumezi esincibilikisa insimbi lisetshenziselwa izingxenye zesiqandisi se-MABE, ububanzi beshubhu bungu-6.5mm kanti ubude beshubhu bungu-35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 52cm, 56cm njalo njalo. Ubude bokumelana nesifudumezi esincibilikisa iqhwa bungenziwa ngezifiso, i-voltage ingenziwa ibe ngu-110-230V. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Faka isifudumezi esincibilikisayo esikhundleni sefriji yakho iMabe-Patrick. Iyahambisana nemikhiqizo kaMabe nekaPatrick. Gcina isiqandisi sakho sisebenza kahle ngale ngxenye esezingeni eliphezulu.
Le ngxenye yepayipi lokushisa elithambile yenzelwe ngqo amafriji kaMabe noPatrick, okuqinisekisa ukuhambisana nokusebenza kahle. Ukuma nobude be-heater encibilikisayo kwenza ifaneleke kumamodeli ahlukahlukene alawa mabhrendi. Lokhu kumelana kuyingxenye ethembekile yokugcina ukusebenza kwesiqandisi sakho.
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Izinzuzo Zomkhiqizo
1. Ama-heater ancibilikisa iqhwa egumbini elibandayo asetshenziswa kakhulu emishinini yokuqandisa njenge-air cooler, amafriji, amafriji, njll.
2. Inokuvikela okuhle futhi ingangeni manzi.
3. Ukukhiqizwa kweshubhu ye-defrost heater ngokuvamile kusebenzisa insimbi engagqwali engu-304, enokonakala okuhle.
4. Imininingwane yesifudumezi esincibilikisa iqhwa esiqandisini (ububanzi beshubhu, ukuma, ubude, amandla kanye ne-voltage) ingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti.
I-JINGWEI Wokshop
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















