| Igama Lomkhiqizo | Ncibilikisa i-Heater Tube |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-JINGWEI heater ingumkhiqizi we-heater ochwepheshe wokuncibilikisa iqhwa, sineminyaka engaphezu kwengu-25 sisebenza ngendlela esiyifisayo, isimo sinesi-heater esisodwa esincibilikisa iqhwa, isi-heater esincibilikisa iqhwa esine-tube (AA TYPE). Isimo se-U, noma esinye isimo esikhethekile esenziwe ngokwezifiso. Amandla eshubhu le-defrot heater angaba ngu-300-400W ngemitha, futhi amandla angenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo. Sizosebenzisa indlela yokuvala ngethubhu kanye nengxenye exhunywe ngocingo lwe-lead, ngale ndlela sinomsebenzi omuhle kakhulu wokungangeni manzi. | |
Ishubhu lesifudumezi esincibilikisayo siyinto yokushisa kagesi eyenzelwe futhi yathuthukiswa yazo zonke izinhlobo zemishini yokuqandisa njengesitoreji esibandayo, indawo yokugcina ebandayo, amakhabethe okubonisa, amakhabethe asesiqhingini njalo njalo. Isifudumezi esincibilikisayo singafakwa kalula emaphethelweni esifudumezi somoya kanye ne-condenser, kanye ne-chassis yesiqoqi samanzi, ukuze kuqedwe umsebenzi wokuncibilikisa.
Ishubhu lokushisa elincibilikisayo linomphumela omuhle wokuncibilikisa nokushisa, izakhiwo zikagesi ezizinzile, ukumelana okuphezulu kokushisa, ukumelana nokugqwala, ukumelana nokuguga, amandla aphezulu okulayisha ngokweqile, ugesi omncane ovuzayo, impilo yenkonzo ezinzile nethembekile, ende.
Ama-heater ancibilikisayo enziwe nge-incolo840, 800, insimbi engagqwali engu-304, 321, 310S, i-aluminium sheathing nezinye izinto. Kukhona nezinketho eziningi ezahlukene zokuqeda ezitholakalayo (njengekhanda lerabha, ishubhu elincibilikisayo). Ama-heater ancibilikisayo angenziwa ngezifiso ngezimo nobukhulu obuhlukahlukene ngokuya ngezidingo zamakhasimende.
1. Amapayipi okushisa ancibilikisa iqhwa asetshenziswa kakhulu emishinini yokuqandisa njengemishini yokupholisa umoya, iziqandisi, iziqandisi, njll.
2. Inokuvikela okuhle futhi ingangeni manzi.
3. Ukukhiqizwa kwe-defrost heating element ngokuvamile kusebenzisa insimbi engagqwali 304 njengezinto zangaphandle zepayipi, ezinokugqwala okuhle.
4. Ngokuvamile i-heater yokuncibilikisa isetshenziswa ekwelashweni komswakama kuhhavini, umbala u-beige, ungafakwa ekushiseni okuphezulu, umbala wobuso bepayipi lokushisa likagesi umnyama noma uluhlaza okotshani.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













