| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Tubular esincibilikisa iqhwa |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm njll. |
| Amandla | 300-400W ngemitha |
| Ubude | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Izinto zepayipi | SS304,SS316 |
| Isigaba sokuvikela | I-IP00 |
| Ukuvunyelwa | I-CE/CQC |
| Ubume, usayizi, amandla/i-voltage yesifudumezi se-tubular esincibilikisayo kanye nobude bentambo yokuxhuma kungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende, akukho zindinganiso esitokweni sethu futhi kudingeka kwenziwe ngokwezifiso uma ubeka i-oda. Ishubhu lokushisa elincibilikisayo lingaba ngu-300-400W ngemitha ngayinye ukuze lincibilikise, isimo sesifudumezi se-defrsot esinaso siqondile, isimo se-U, uhlobo lwe-AA kanye nesinye isimo esikhethekile. | |
Izinga lokushisa lobuso elivunyelwe yizinto ezahlukene zamapayipi alifani, njengensimbi engagqwali engu-304 engama-degree angu-450-500, insimbi engagqwali engu-321 engama-degree angu-700 ngaphansi, insimbi engagqwali engu-310S engama-degree angu-900 ngaphansi; Izinto ezifanayo namandla, izinga lokushisa lobuso elihlukile lendawo yokusebenzela alifani, amanzi abilayo ensimbi engagqwali angu-304, izinga lokushisa lobuso lepayipi lokubilisa lamanzi lingaba ngu-106 ° C, kanti izinga lokushisa lomoya wokushisa lingaba ngu-450 ° C, izinga lokushisa le-aluminium ephothiweyo elifudumezayo linconywa ukuthi lisetshenziswe ngaphansi kuka-380 ° C, kanti izinga lokushisa liphezulu i-aluminium izoshintsha futhi incibilike; Ngaphansi kwezinto ezifanayo kanye nendawo yokusebenzela, ipayipi lokufudumeza likagesi elinamandla aphezulu linesivinini sokushisa esisheshayo kanye nokushisa okuphezulu.
Izinto zokucubungula ishubhu lokufudumeza elincibilikisayo zidinga izinto ezifaka phakathi ipayipi lensimbi, i-filler, intambo yokufudumeza kagesi, induku ye-lead, iglu yokuvala, intambo yokushisa ephezulu njalo njalo. Senza intambo yokumelana ibe yisimo esijikelezayo ngokwendlela yomshini wokugoqa intambo eyodwa yokukhiqiza ukuqinisekisa ibanga elifanayo lokugoqa. Shintshela induku ye-lead kanye nentambo yokumelana, bese ugcwalisa i-magnesia powder nge-filler. Ithubhu liyacindezelwa ngemva kokugcwalisa i-powder. Sisebenzisa umshini wokuncishiswa kwepayipi ukucindezela nokwakheka, ukuqinisa intambo yokumelana kanye ne-magnesium oxide powder ukuze kube lukhuni, ukuqinisekisa ukuthi i-insulation iphakathi kwentambo yokufudumeza kagesi nomoya, futhi indawo ephakathi ayiphambuki futhi ithinte udonga lwepayipi. Bese siyigoba ibe yisimo ikhasimende elisifunayo.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













