Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ikhebula Lokushisa Elincibilikisa Iqhwa |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuncibilikisaubude bekhebula lokufudumeza elifrijini,i-voltage namandla kungenziwa ngezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi bentambo bungakhethwa ngo-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kanye no-4.0mm. Ubuso bentambo bungalukwa nge-firberglass, i-aluminium noma insimbi engagqwali. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Uma isiqandisi sisebenza, ngenxa yokuthi izinga lokushisa le-evaporator liphansi, umhwamuko wamanzi emoyeni uzohlangana phezu kwe-evaporator ukuze wakhe iqhwa. Ngokuhamba kwesikhathi, lawa makhilimu azoqongelela futhi abe makhulu, okuthinta ukusebenza kahle kwesiqandisi. Ukuze kuxazululwe le nkinga, amafriji avame ukuhlonyiswa ngezinhlelo zokuncibilikisa. Njengengxenye yesistimu yokuncibilikisa,ikhebula lokushisa lefriji kagesiingafudumeza futhi incibilikise iqhwa ku-evaporator ngemva kukagesi, ukuze kufezwe injongo yokuncibilikisa.
Umsebenzi Womkhiqizo
Ucingo lokufudumala lohlaka lomnyango wokugcina ubandaayinamandla esikhathi eside. Umgomo wokusebenza weisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwakusekelwe emthethweni kaJoule, othi ugesi uguqula amandla kagesi abe amandla okushisa. Ukushisa kukagesi kusho ukuthi ngemva kokuba ugesi udlule kumqhubi, ugesi uzokhiqiza inani elithile lokushisa bese udluliselwa ngumqhubi.ucingo lwesifudumezi somnyango oluncibilikisa iqhwaYona ngokwayo iyisiqhubi sensimbi, futhi izokhipha ukushisa ngemva kokunikwa amandla, ngaleyo ndlela inikeze ukushisa ukuze kuncibilikiswe uqhekeko lomnyango oluqandisiwe futhi kuvimbele uqhekeko lomnyango ukuthi lungabi yiqhwa. Ngemva kokuba ucingo lokushisa lukagesi selunikwe amandla isikhathi esithile, luzonqamula ngokuzenzakalelayo ukunikezwa kwamandla. Ulayini wokushisa uzobamba ukushisa isikhathi esithile, futhi ngemva kokwehla kwezinga lokushisa, kudingeka unikezwe amandla kabusha ukuze kufudunyezwe.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













