Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ifektri Yokuncibilikisa Izingxenye Ezincibilikisayo Ze-GL Braided Heating Wire Factory |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, obomvu, ophuzi, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| I-JINGWEI heater iyi-ifektri yezintambo zokushisa ezilukiwe, ububanzi bentambo yemikhiqizo yesithombe bungu-3.0mm nge-fiberglass braid, ubude namandla e-heater yentambo kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti, ubude bentambo ye-lead bungu-1000mm. Ububanzi bentambo bungakhethwa bungu-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kanye no-4.0mm. Ubuso bentambo bungaphinde bube yi-aluminium noma insimbi engagqwali. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ucingo lokushisa olulukiweIsekelwe ku-wire yokushisa yerabha ye-silicone yokuqala ukuze ingeze ungqimba lwe-glass fiber braid, ungqimba lwe-aluminium braid kanye nongqimba lwe-stainless steel braid, izinga lokushisa elifanayo, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, ikakhulukazi ngocingo lokushisa lwe-alloy kanye ne-silicone raber braid high temperature edge sealing cloth. I-silicone heating wire inezici zesivinini sokushisa esisheshayo, izinga lokushisa elifanayo, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu kanye nokuqina okuhle. I-glass fiber wire isongwe ngocingo lwe-resistance alloy noma i-single (multiple) resistance alloy wire njenge-core wire, kanti ungqimba lwangaphandle lumbozwe ungqimba lwe-silicone/PVC edge lwe-heating wire. I-silicone heating wire inokumelana okuhle kokushisa. Ingasetshenziswa isikhathi eside ku-150 ° C cishe ngaphandle kokushintsha kokusebenza. Ingasetshenziswa ngokuqhubekayo amahora ayi-10,000 ku-200 ℃. Ukushisa, ukuxuba kanye nokushisa kwamapayipi, amathangi, imibhoshongo kanye namathangi emishini yezimboni lapho kukhona amagesi amanzi nalawo angaqhumi kungagoqwa ngqo ebusweni bengxenye efudunyezwayo.
Isici Somkhiqizo
1. Izinto zokushisa ucingo: iConstantan, iConstantan, ithusi elimhlophe le-zinc, i-nickel-chromium noma i-copper-nickel alloy;
2. Isakhiwo sentambo eshisayo: intambo eshisayo ye-silicone eyodwa core, intambo eshisayo ye-silicone multi-core, intambo eshisayo ye-silicone eyodwa core spiral;
3. Inqubo yokugoqa yangaphakathi yentambo eshisayo: intambo yokushisa iboshwe ku-fiber yengilazi;
4. Izindinganiso zokuhlola umkhiqizo: Izindinganiso ezihlobene ne-UL758 ze-hot-wire;
5. Ukuhlolwa kokugoba komkhiqizo: izikhathi ezingaphezu kuka-5000, akukho okungajwayelekile (ukuhlolwa ngokuya ngezindinganiso zokuhlola ze-UL, IEC);
6. Ukuhlolwa kokugoba komkhiqizo: izikhathi ezingaphezu kuka-25,000, akukho okungajwayelekile (ukuhlolwa ngokuya ngezindinganiso zokuhlola ze-UL, IEC).
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














