| Igama Lomkhiqizo | I-DG47-00038B Bake Element ye-Samsung Oven Tubular Heater |
| Inombolo yengxenye | I-DG47-00038B |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm |
| I-voltage | 115V |
| Isimo | Isimo sika-M |
| Imodeli yetheminali | 6.3mm |
| Usayizi | okwenziwe ngokwezifiso njengesampula yokuqala |
| I-MOQ | 100pcs |
| Intengo yeyunithi ye-EXW | USD4.5 ngengxenye ngayinye ngama-100pcs, inani elikhulu intengo izoba eshibhile |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa Ibhokisi elilodwa lama-35pcs (usayizi webhokisi: 63 * 54 * 31cm) |
| Izinto | insimbi engagqwali 304 |
| Umbala weshubhu | okuluhlaza okotshani okumnyama |
| 1. Isifudumezi se-oven tubular sisetshenziselwa i-Samsung bake, kanti inombolo yengxenye ye-baking element yi-DG47-00038B, ububanzi beshubhu buyi-6.5mm kanti ukuma kwesifudumezi yi-M. 2. Usayizi weshubhu yokushisa ihhavini wenziwa ngokwezifiso njengesampula yokuqala, futhi ishubhu liyavalwa, ngakho umbala weshubhu uzoba luhlaza okotshani. 3. Ishubhu lethu lokushisa elisebenza ngogesi lisetshenziswa insimbi engagqwali 304, sinensimbi engagqwali 321 kanye nezinye izinto ezisezingeni eliphezulu. Usayizi wesici sokushisa ungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende. | |
Lesi sakhi sokushisa sikagesi sensimbi engagqwali engu-304 singafudumeza umoya, isikhunta sensimbi, kanye noketshezi oluhlukahlukene. Ishubhu yokushisa yehhavini kagesi inegobolondo lensimbi engagqwali engu-304, izivalo ezimbili ze-silicone noma ze-ceramic emaphethelweni, kanye nokusatshalaliswa kwe-axial okuphakathi kwentambo ye-alloy ye-spiral electrothermal (i-nickel chromium, i-iron chromium alloy). Isikhala sigcwele ukufudumala okuhle kanye nokushisa kwe-magnesium oxide. Ishubhu lensimbi engagqwali elingenamthungo, elingamelani nokushisa okuphezulu linokusatshalaliswa okulinganayo kwentambo ye-anode enokushisa okuphezulu, kanti isikhala esingenalutho sigcwele kakhulu i-crystalline magnesium oxide powder, enezimfanelo ezinhle zokushisa kanye nokushisa. Lokhu kwakhiwa kufudumele ngokulinganayo, kusebenza kahle kakhulu ekushiseni, futhi kuthuthukile. I-crystalline MgO powder ivumela ukushisa okukhiqizwa yintambo ye-anode enokushisa okuphezulu ukuthi kusabalale ebusweni beshubhu lensimbi, bese kuthuthelwa emoyeni noma ezingxenyeni ezifudumele ukuze kufezwe injongo yokushisa.
1. Kusetshenziswa ukomisa ukhuni, iphepha, ukuphrinta nokudaya, upende, njll., ngamapayipi okushisa amaphiko.
2. Izitofu zikagesi ezinezinga lokushisa eliphansi njengezitofu zikagesi zezimboni ezinomjikelezo womoya, izitofu zikagesi, njll.
3. Embonini yokudla, ukubhaka izinkwa ezahlukahlukene, amabhisikidi nama-pastries.
4. Izinto ezahlukene zokushisa zikagesi zasekhaya ekuphileni kwansuku zonke, njengesitofu sikagesi, ihhavini likagesi, isitofu selayisi, ipani lokuthosa likagesi, ipani lokuthosa likagesi, isifudumezi samanzi, insimbi kagesi neminye imikhiqizo.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.














