Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Se-oven esingu-6.5MM Dia |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsici Sokushisa Se-oven esingu-6.5MM Diaisetshenziselwa i-microwave, isitofu, i-grill kagesi. Isimo sesifudumezi se-oven singenziwa ngokwezifiso njengemidwebo noma amasampula eklayenti. Ububanzi beshubhu bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm noma 10.7mm. I-JINGWEI HEATER iyifektri yobuchwepheshe bokushisa, i-voltage namandlaisici sokushisa ihhaviniingenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Futhi ishubhu le-oven heating element lingafakwa i-anneal, umbala weshubhu uzoba luhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokufakwa i-anneal. Sinezinhlobo eziningi zamamodeli e-terminal, uma udinga ukwengeza i-terminal, udinga ukusithumelela inombolo yemodeli kuqala. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Izinto zokufudumeza ze-oven esitovini zivame ukuba nezinhlobo ezine: amashubhu okufudumeza ensimbi engagqwali, amashubhu e-quartz, amashubhu e-halogen, kanye namashubhu okufudumeza okukhanya kwe-infrared. Manje sesakhiwe ishubhu lokufudumeza le-oven yensimbi engagqwali, Lisebenzisa izintambo ze-nickel-chromium ezisezingeni eliphezulu ukusabalalisa ukushisa ngokulinganayo kuhhavini. Ukufakwa kwangaphakathi kusebenzisa i-magnesium oxide yekilasi A elihlanzekile ukuqinisekisa ukudluliselwa kokushisa okungcono kakhulu kanye nokumelana nokufakwa. I-element yokushisa ye-oven izoshiswa emoyeni bese iklama i-element yokushisa ye-oven yesitovu ibe sezingeni eliphezulu kakhulu.
Izici Zomkhiqizo
1. I-MOQ ephansi: Ingahlangabezana kahle nebhizinisi lakho lokukhangisa.
2. I-OEM Yamukelekile: Singakhiqiza noma yimuphi umklamo wakho inqobo nje uma usinikeza umdwebo.
3. Isevisi Enhle: Siphatha amakhasimende njengabangane.
4. Ikhwalithi Enhle: Sinesistimu yokulawula ikhwalithi eqinile. Idumela elihle emakethe yakwamanye amazwe.
5. Ukulethwa Okusheshayo Nokushibhile: Sinesaphulelo esikhulu esivela kumuntu othumela impahla (Inkontileka Ende).
Isici sokushisa i-oven yesitofu sinamapayipi ayi-6 namapayipi ama-4, kodwa amapayipi ama-4 awanawo amapayipi aphezulu naphansi, kanti amapayipi ayi-6 anamapayipi aphezulu naphansi okushisa. Uma kuqhathaniswa ne-oven enamapayipi ama-4, ukusatshalaliswa kwezinga lokushisa kwe-oven enamapayipi ayi-6 kuyafana kakhulu, futhi iphutha lokushisa lilonke alilikhulu. Ukudla okuphumayo kuphakeme kakhulu, umthamo we-oven mkhulu kakhulu, kodwa intengo iphakeme kakhulu. I-oven enamapayipi ama-4 inomthamo omncane, futhi izinga lokushisa elingaphakathi kwebhokisi lizoba phezulu, futhi iphutha lokushisa lizoba likhulu, okungavumeli umbala wobuso bokudla. Kodwa intengo ingabizi kakhulu.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














