Ukucushwa Komkhiqizo
Ishubhu lesifudumezi sokucwilisa sethangi lamanzi ngokuvamile lihlukaniswe ngama-flange anezintambo kanye nama-flange ayisicaba. Ubukhulu obuvamile bama-flange anezintambo buyi-intshi eli-1, ama-intshi angu-1.2, ama-intshi angu-1.5 nama-intshi amabili, futhi asetshenziswa kakhulu ekufudumaleni kwamandla aphansi, kanti izilungiselelo zamandla zivame ukusuka kuma-kilowatts amaningana kuya kuma-kilowatts ayishumi. Ama-flanges asicaba atholakala ngobukhulu kusukela ku-DN10 kuya ku-DN1200, futhi amandla ahlukene angaklanywa ngokwezidingo zamakhasimende. Ngokuvamile, amashubhu okushisa okucwilisa e-flanges amakhulu asebenzisa ama-flanges asicaba, ngamandla asukela kuma-kilowatts amaningana kuya kuma-kilowatts amakhulu. Anamandla aphezulu ongaphezulu, okuphindwe kabili kuya kane kunomthwalo wongaphezulu wokushisa komoya.
Ishubhu lesifudumezi sokucwilisa ithangi lamanzi iyithuluzi lokushisa likagesi elisetshenziselwa ukufudumeza uketshezi olufana namanzi, uwoyela noma ezinye izinto. Ngokuvamile lifakwa emathangini amanzi noma emathangini okugcina. Njengoba lixhunywe ethangini lamanzi ngokuxhumeka kwe-flange, linokusebenza kahle kokushisa okuphezulu, ukufakwa okulula kanye nokuphila isikhathi eside kwenkonzo.
Amashubhu okushisa amanzi angaphansi kwethangi lamanzi avame ukwakhiwa ngamashubhu okushisa anomumo we-U angu-3, 6, 9, 12, 15 noma ngaphezulu ahlanganiswe ku-flange eyisicaba ngokushisela i-argon arc. Lawa mashubhu okushisa ngokuvamile aklanywa njengamashubhu okushisa kagesi anamandla aphezulu futhi asetshenziswa kabanzi emathangini amanzi, kuma-boiler kagesi, ekushiseni okusizayo kwelanga, kuma-oyili okudlulisa ukushisa nakwezinye izimo zokushisa koketshezi.
Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ishubhu Yesifutho Sikagesi Sokucwiliswa Sika-DN40 Sethangi Lamanzi |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Sokucwiliswa |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Inkampani | ifektri/umhlinzeki/umenzi |
| Ishubhu lesifudumezi se-DN40 sokucwiliswa kwezinto zethangi lamanzi sinensimbi engagqwali engu-201 kanye nensimbi engagqwali engu-304, usayizi we-flange une-DN40 kanye ne-DN50, amandla kanye nobude beshubhu kungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo. | |
Izici Zomkhiqizo
Izici Zomkhiqizo
Isicelo Somkhiqizo
*** Isifudumezi samanzi sasekhaya: Sisetshenziselwa ukufudumeza amanzi asekhaya.
*** Ithangi lamanzi lezimboni: Lisetshenziselwa ukufudumeza amanzi ezimboni, uwoyela noma ezinye izinto eziwuketshezi.
*** Imishini yamakhemikhali: esetshenziselwa ukushisa izixazululo ze-asidi ne-alkali noma uketshezi olubolayo.
*** Ukucubungula ukudla: Kusetshenziselwa ukushisa uketshezi olusezingeni lokudla, njengobisi, iziphuzo, njll.
I-JINGWEI Workshop
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














