Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Seminyango Segumbi Elibandayo |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ubude be-Door Heater yegumbi elibandayo, i-voltage kanye namandla kungenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi bentambo bungakhethwa ngo-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kanye no-4.0mm. Ubuso bentambo bungaba yi-firberglass elukiwe, i-aluminium noma insimbi engagqwali. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Isifudumezi somnyango segumbi elibandayo siwumshini wokushisa wentambo eyodwa, ovame ukusetshenziswa kwezinye iziqandisi ezincane noma eziqandisini zasekhaya nakwezinye izindawo. Isifudumezi sohlaka lomnyango ngokuvamile siyintambo yethusi encane efudunyezwa ugesi ukuze kwandiswe izinga lokushisa lomoya ozungezile, ngaleyo ndlela kuqedwe iqhwa esiqandisini.
Isifudumezi somnyango segumbi elibandayo sisebenzisa umgomo wokushisa okukhanyayo, okungukuthi, ngentambo kagesi eshisayo ukuze kukhishwe ukushisa nxazonke. Izinzuzo zaso zincane ngobukhulu, isakhiwo esilula, kulula ukuyifaka nokuyinakekela. Kodwa-ke, ububanzi bokusebenza kwesifudumezi somnyango segumbi elibandayo buncane, bungakhawulelwa endaweni ethile yesiqandisi, izinga lokushisa lihamba kancane, futhi ububanzi bokusetshenziswa bulinganiselwe.
Umsebenzi Womkhiqizo
Intambo yokushisa ohlakeni lomnyango wegumbi elibandayo ayisebenzi unomphela. Umthetho kaJoule, othi ugesi uguqula amandla kagesi abe amandla okushisa, unikeza isisekelo sokusebenza kwesifudumezi sentambo esincibilikisayo. Ukushisa ngogesi inqubo lapho ugesi ukhiqiza futhi udlulise khona inani elithile lokushisa ngemva kokudlula kumqhubi.
Njengomqhubi wensimbi, ucingo lwesifudumezi somnyango oluncibilikisayo luzokhipha ukushisa uma lusebenza, luncibilikise umfantu womnyango oqandisiwe futhi luwuvimbele ukuthi ungaqandi kuze kube sekupheleni. Isifudumezi somnyango segumbi elibandayo sizocima ngokuzenzakalelayo ugesi ngemva kokuba sinikwe amandla isikhathi esithile. Isifudumezi somnyango segumbi elibandayo sidinga ukuvuselelwa amandla ukuze sifudumale uma izinga lokushisa selihlile ngoba sizogcina ukushisa isikhashana.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314










