Ukucushwa Komkhiqizo
Ama-heater ancibilikisa iqhwa kabili esiqandisini ngokuvamile asebenza ngokushisa ngogesi. Ngokukhethekile, lapho ugesi udlula ezintweni zokumelana ngaphakathi kwepayipi lokushisa, ukumelana kukhiqiza amandla okushisa, okwenza izinga lokushisa elingaphezulu lepayipi lokushisa likhuphuke ngokushesha. Ngemva kwalokho, lokhu kushisa kudluliselwa ebusweni be-condenser ngokuqhutshwa komoya, kuncibilikise ngempumelelo ungqimba lwesithwathwa olwakhiwe ngenxa yezimo zokushisa eziphansi. Le nqubo ayigcini nje ngokubuyisela ukusebenza kahle kokushintshana kokushisa kwe-condenser kodwa futhi ivimbela ukonakala kokusebenza noma ukwehluleka kwesistimu okubangelwa ukuqongelela kwesithwathwa.
Umsebenzi oyinhloko weshubhu lesifudumezi esincibilikisa kabili ukuvimbela ukuqandisa ngokweqile ebusweni bezindawo zokugcina ezibandayo noma imishini yokuqandisa. Ukuqandisa kuyinto evamile ezindaweni ezishisa kakhulu, ikakhulukazi ngaphansi kwezimo zomswakama ophezulu, lapho umswakama emoyeni uqina futhi uqine khona ebusweni be-condenser. Uma ungqimba lwesithwathwa luba lukhulu kakhulu, i-double tube defrost heater inciphisa kakhulu ukusebenza kahle kokushintshana kokushisa kwe-condenser, ngaleyo ndlela kuthinte ukusebenza okuphelele kohlelo lokuqandisa. Ngakho-ke, ukususwa ngesikhathi kwengqimba yesithwathwa kubalulekile ekugcineni ukusebenza okuvamile kwemishini.
Ngaphezu kwalokho, i-heater encibilikisa kabili nayo inomphumela othile wokonga amandla. Ngokususa njalo ungqimba lwesithwathwa, kunganciphisa ukusetshenziswa kwamandla okwandisiwe kwemishini yokuqandisa ngenxa yokwehla kokusebenza kahle kokushintshana kokushisa, ngaleyo ndlela kufezwe ukusetshenziswa kwamandla okusebenza kahle kakhudlwana.
Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Double Defrost Heater Element Tube ye-Unit Cooler Evaporator |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqonde, uhlobo lwe-AA, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Fire Heater Element ye-unit cooler encibilikisayo |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Inkampani | Umkhiqizi/umhlinzeki/ifektri |
| Isifudumezi esincibilikisa kabili sisetshenziselwa ukuncibilikisa isifudumezi somoya, isimo sesithombe sento yokufudumeza encibilikisayo siwuhlobo lwe-AA (ithubhu eliqondile eliphindwe kabili), ubude bethubhu ngokwezifiso buhambisana nosayizi wakho wokupholisa umoya, yonke isifudumezi sethu esincibilikisayo singenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi beshubhu lesifudumezi esincibilikisayo bungenziwa ngo-6.5mm noma ngo-8.0mm, ishubhu elinengxenye yentambo yomthofu lizovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokufudumeza encibilikisayo azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Isifudumezi Esiqinile Esincibilikisayo
Isifudumezi Sokuncibilikisa Uhlobo lwe-AA
Isifudumezi Sokuncibilikisa Esibunjwe Ngo-U
Isifudumezi Esincibilikisayo Esibunjwe Ngobume be-UB
Isifudumezi Sokuncibilikisa Esithayishiwe B
I-BB Typed Defrost Heater
Umklamo Owenziwe Ngokwezifiso Womkhiqizo
Ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zezimo ezahlukahlukene zokusetshenziswa, imininingwane yama-heater ancibilikisa i-double tube ingenziwa ngokwezifiso ngokusekelwe ezimweni zangempela. Isibonelo, eziqandisini ezincane zasekhaya, i-heater enamandla amancane inganele; kuyilapho ezindaweni zokugcina izinto ezibandayo zezimboni ezinkulu, kudingeka idivayisi yokushisa enamandla aphezulu nendawo enkulu. Ngaphezu kwalokho, kuye ngokuthi indawo yokufaka kanye nendawo yokusetshenziswa, izimo ezahlukene zama-heater (njenge-straight tubes, ama-tubes anomumo we-U, njll.) kanye nezinhlobo zezinto (njengensimbi engagqwali, ithusi, njll.) zingakhethwa ukuze zivumelane nezimo zokusebenza ezithile.
Isicelo Somkhiqizo
Ama-heater ancibilikisa iqhwa esiqandisini angenye yezingxenye ezibalulekile kakhulu emishinini yesimanje yokuqandisa kanye nezinhlelo zokupholisa umoya. Umsebenzi wawo oyinhloko ukunikeza ukushisa okwengeziwe ukuze kuncibilikiswe iqhwa elakhiwe ebusweni be-condenser, ngaleyo ndlela kuqinisekiswe ukusebenza kahle kohlelo lonke lokuqandisa. Ezisetshenzisweni ezingokoqobo, lesi sifudumezi esincibilikisa iqhwa kabili sisetshenziswa kabanzi emakamelweni okugcina izinto ezibandayo, eziqandisini, kuma-air conditioner, nakwezinye izimo ezidinga izindawo ezishisa kakhulu.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














