| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sokuncibilikisa Amapayipi Okukhipha Umswakama |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Iisifudumezi sokukhipha iqhwa sepayipi lokukhipha amanziubude sino-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njalo njalo. Amandla angenziwa angu-40W/M noma angu-50 W/M; Ubude bentambo ye-Lead buyi-1000mm, bungenziwa ngezifiso njengezidingo. | |
Ncibilikisa ama-heater epayipi lokukhipha amanzizenzelwe ukufakwa ngaphakathi kwamapayipi okukhipha amanzi avela emishinini yokuqandisa efakwe emakamelweni abandayo. Zisebenza kuphela ngesikhathi sokuncibilikisa.
Izinzuzo ze-isifudumezi somugqa wokukhipha amanzikufaka phakathi ukusebenza kahle okukhulu kokushisa, ukusetshenziswa kwamandla aphansi, ukulula kokwakhiwa nokufakwa, ukulula komklamo, ukuntuleka kokungcola, impilo yesevisi ende, nokuningi. Ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zokusebenza ezijwayelekile zokushisa, ukufudumala, noma ukuvimbela ukubanda, isebenza ngokusabalalisa inani elithile lokushisa ngemidiya yokulandelela ukushisa futhi ingezelele ukulahlekelwa yipayipi lokulandelela ukushisa ngokushintshana kokushisa okuqondile noma okungaqondile.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













