| Igama Lomkhiqizo | Ikhebula Lokushisa Amapayipi Okukhipha Ukungcola |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Inothi lokusetshenziswa 1. Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanziingafudunyezwa ngqo emanzini noma emoyeni. Kodwa uma uqala ukuyifudumeza iba njoloba kancane, kancane ekuqaleni, bese iyanyamalala. 2, i-Ikhebula lesifudumezi sepayipi lokukhipha amanzingokwako kuyizinga lokushisa elingaguquki, awudingi i-thermostat, ingafudunyezwa ngqo, amanzi, umoya ngeke kuthinte impilo yomkhiqizo. Umkhawulo ophezulu wokushisa kwe-Isifudumezi somugqa wokukhipha amanzicishe ingu-80℃, okungeke kubangele umonakalo epayipini. Uma izinga lokushisa elingu-80℃ liphezulu kakhulu, inkinobho yokushisa ingasetshenziswa ndawonye. | |
Ikhebula lesifudumezi sepayipi lokukhipha amanziuhlelo olusebenzayo lokuvikela amapayipi kanye nokuvimbela ukubanda, oluye lwasetshenziswa kabanzi. Ukuphakama kwezinga lokushisa kweIsifudumezi sokukhipha amanziincane, isikhathi sokuqina kokushisa side, futhi ifanele ukusetshenziswa isikhathi eside, futhi ukushisa okudingekayo (amandla kagesi) kuphansi kakhulu kunokushisa kukagesi.
Isifudumezi somugqa wokukhipha amanziinezinzuzo zokusebenza kahle kakhulu kokushisa, ukonga amandla, ukwakheka okulula, ukwakhiwa nokufakwa okulula, ukungabi nokungcola, impilo ende yesevisi njalo njalo. Umgomo wayo wokusebenza ukusabalalisa inani elithile lokushisa ngemidiya yokulandelela ukushisa, kanye nokwengeza ekulahlekelweni kwepayipi lokulandelela ukushisa ngokusebenzisa ukushintshana kokushisa okuqondile noma okungaqondile ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zokusebenza ezijwayelekile zokushisa, ukuvikela ukushisa noma ukuvimbela ukubanda.
Ama-wind blades efeni azoqanda ngemva kokuba i-chiller isebenze isikhashana, futhi kumele ancibilikiswe ukuze amanzi ancibilikile akhishwe endlini yokugcina impahla ngepayipi lokukhipha amanzi. Amanzi avame ukubanda ngaphakathi kwepayipi lokukhipha amanzi ngesikhathi senqubo yokukhipha amanzi njengoba ingxenye yawo itholakala endaweni yokugcina amanzi ebandayo. Ukufaka ucingo lokufudumala epayipini lokukhipha amanzi nokulifudumeza ukuze kube lula ukukhishwa kwamanzi abushelelezi ngenkathi iqhwa seliphelile kuyizindlela ezimbili zokuvimbela le nkinga.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













