Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ibhande Lokushisa Lepayipi Lokukhipha Amanzi |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Amandlaibhande lokushisa lepayipi lokukhipha amanziingu-40W/M, singenziwa futhi amanye amandla, njenge-20W/M, 50W/M, njll. Futhi ubude beisifudumezi sepayipi lokukhipha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njll. Ende kunazo zonke ingenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somugqa wokukhipha amanzii-heater eyodwa enesikhwama esisodwa sokufakelwa, inani lesikhwama esenziwe ngokwezifiso ohlwini lingaphezu kwama-500pcs ngobude ngabunye. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ibhande lokushisa lepayipi lokudonsa amanzi lisebenza kahle, lingasetshenziselwa izindawo zegesi ezimanzi, ezingaqhumi, imishini yezimboni noma ipayipi lelebhu, ukushisa kwethangi nethangi, ukushisa nokuvikela, kungaboshwa ngqo ebusweni bengxenye efudumele, ukufakwa okulula, kuphephile futhi kuthembekile. Kufanelekela izindawo ezibandayo, umsebenzi oyinhloko webhande lokushisa likagesi lepayipi kanye nerabha ekhethekile ye-silicone yelanga ukuvikela ipayipi lamanzi ashisayo, ukuncibilika, iqhwa neqhwa. Linezici zokumelana nokushisa okuphezulu, ukumelana nokubanda okuphezulu nokumelana nokuguga.
Izici Zomkhiqizo
Ibhande lokufudumeza lepayipi liyibhande lokufudumeza elithambile kakhulu elinobude obungaguquki elinamandla aphezulu, ngakho-ke ngaphezu kokusetshenziselwa ukulandelela ukushisa kwebhande lamandla elijwayelekile elihlala njalo kanye nokuvikela, lingasetshenziswa nasezindaweni ezidinga ukufudumeza kwezinye izimo.
Ukusetshenziswa kwezinyathelo zokuqapha zebhande lokushisa lepayipi lokukhipha amanzi
(1) Uma ufaka, uhlangothi lwerabha ye-silicone yebhande lokushisa likagesi lepayipi kufanele lube seduze nobuso bepayipi eliphakathi nendawo kanye nethangi, futhi luqiniswe ngetheyiphu ye-aluminium.
(2) Ukuze kuncishiswe ukulahleka kokushisa, ungqimba lokuvikela kufanele luhlolwe ngaphandle kwebhande lokushisa likagesi lepayipi.
(3) Ibhande lokushisa lepayipi lokukhipha amanzi alivunyelwe ngokuphelele ukufakwa okugoqene nokugoqene ukuze kuvinjelwe umonakalo oshisa kakhulu.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














