| Igama Lomkhiqizo | Ipuleti Elishisayo Le-Aluminium Eliyi-400*500mm Lokuphonsa Ngogesi |
| Izinto | izingothi ze-aluminium |
| I-voltage | 110V-230V |
| Amandla | ngokwezifiso |
| Usayizi | 400*500mm |
| Ukugqoka kwe-Teflon | kungangezwa |
| Ukuvuza | <0.5MA |
| Ukumelana nokushisa | =100MΩ |
| Ukuphambuka kwamandla | +5%-10% |
| Ukukhuthazela kwezinga lokushisa | 450℃ |
| usayizi njengombobo | |
Ama-heater e-aluminium ahlanganisiwe ayisici esibalulekile kuzo zonke imishini yepulasitiki. Ama-heater e-aluminium ahlanganisiwe enziwe nge-aluminium noma ngethusi. Ukubekezelelana okuqinile komshini endaweni yokusebenza yangaphakathi kanye nokwakhiwa kwe-element yokushisa esezingeni eliphezulu kuqinisekisa ukusebenza okuphezulu.
I-heater kagesi ye-aluminium ehlanganisiwe ene-tubular energy heating element njengeyunithi yokushisa, yakhiwa ngendlela yokugoba. I-heater ye-aluminium ehlanganisiwe isetshenziswa kakhulu emishinini yokukhipha kanye nokukhipha. Isebenza kabanzi emikhakheni eyahlukene yemishini. Izinga lokushisa lokusebenza lingafinyelela ku-300C (aluminium). Ukuze kugxilwe ukushisa ohlangothini olulodwa ebusweni bomjovo, ezinye izinhlangothi zomkhiqizo zimbozwe ukugcinwa kokushisa kanye nezinto zokuvimbela ukushisa. Ngakho-ke inezinzuzo ezifana nobuchwepheshe obuthuthukisiwe, ukugcinwa kokushisa okuphezulu, impilo ende, ukulwa nokungcola, njll.
-- Imishini yokulaminetha
-- Izishintshi zokushisa zoketshezi
-- Imigoqo yokuvala yokufaka
-- Imiphongolo yepulasitiki yokukhipha izinto
-- Ama-die epulasitiki aphumayo
-- Ama-heater e-Platen
-- Imishini yokucubungula i-silicone wafer
-- Imishini yesikrini sesilika
-- Imishini yokwenza i-vacuum
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314

















