I-deep oil fryer tubular heating element iyisici esibalulekile esibalulekile kuma-boilers noma imishini yesitofu yesimanje. Umsebenzi oyinhloko we-oil fryer heating element usekuguquleni amandla kagesi ngempumelelo abe amandla okushisa, ngaleyo ndlela kufezwe ukulawula okunembile kokushisa kwamafutha. Njengenye yezingxenye eziyinhloko zemishini yonke yokuthosa ngokujulile, ukubaluleka kwe-heating element kuyabonakala. I-electrical tubular heating element inquma ngqo ukuthi izinga lokushisa lamafutha lingafinyelela izinga lokushisa lokupheka elidingekayo ngokuzinzile, futhi ngaleyo ndlela ithinta kakhulu ukunambitheka, umbala kanye nekhwalithi iyonke yokudla.
Umsebenzi oyinhloko we-oil deep fryer heating element ukuhlinzeka ngomthombo wokushisa ozinzile wepani likawoyela, ukuqinisekisa ukuthi izinga lokushisa likawoyela lingakhuphuka ngokulinganayo futhi lihlale ngaphakathi kwebanga elifanele. Le nqubo idinga ubuchwepheshe bokulawula izinga lokushisa obunembile kakhulu ukuvimbela ukuwohloka kwekhwalithi kawoyela noma ukushiswa kokudla ngenxa yokushisa okuphezulu kakhulu, kanye nokugwema amazinga okushisa aphansi kakhulu ukuhlangabezana nezidingo eziyisisekelo zokuthosa. Isibonelo, ngaphansi kwezimo zokushisa okuphezulu, uma izinga lokushisa likawoyela lidlula njalo i-smoke point yalo, ngeke nje kuholele ekukhiqizweni kwentuthu yokupheka kodwa futhi kungabangela izinguquko zamakhemikhali kumafutha, kukhiqize izinto eziyingozi futhi kuthinte impilo. Ngaphansi kwezimo zokushisa okuphansi, ukudla okuthosiwe kungamunca uwoyela omningi kakhulu, okuholela ekubunjweni okunamafutha nokungaqini ngokwanele.
| Igama Lomkhiqizo | I-Electric Commercial Deep Oil Fryer Immersion Tubular Heater Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-Fryer |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isikhumulo | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-JINGWEI heater ingumkhiqizi wezinto zokufudumeza ezijulile zikawoyela, sineminyaka engaphezu kwengu-25 sisepayipini lokufudumeza likagesi elenziwe ngokwezifiso.Amandla e-fryer heating element angenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo. Ikhanda leshubhu sivame ukusebenzisa i-flange, izinto ze-flange sinensimbi engagqwali noma ithusi. | |
1. Isivinini sokushisa esisheshayo kanye nokwenyuka kwezinga lokushisa okusheshayo:Ishubhu lokushisa likawoyela elijulile lifudumeza uwoyela ngqo, okungakhuphula izinga lokushisa likawoyela ngokushesha futhi kunciphise isikhathi sokupheka
2. Ukusebenza kahle kokudlulisa ukushisa okuphezulu:Njengoba inendawo enkulu yokuxhumana, ingadlulisela ukushisa ngokushesha kumafutha
3. Impilo yenkonzo ende:Izinto zokushisa ze-oyela deep fryer ezisezingeni eliphezulu zisebenza isikhathi eside futhi zingasetshenziswa isikhathi eside
4. Amandla aphezulu:Ishubhu lokushisa elijulile le-oil fryer linamandla aphezulu, angahlangabezana nesidingo sokuthosa ngokushesha
5. Ukonga isikhala:Ishubhu lokushisa le-oyela fryer lincane kakhulu, okungonga isikhala sangaphakathi se-deep fryer
6. Kulula ukuyihlanza:Amamodeli amaningi afakwe izinto ezisuswa kalula ukuze kuhlanzwe futhi kulungiswe kalula
*** Izindawo zokudlela zenkukhu ethosiwe, ama-hamburger (njenge-KFC, i-McDonald's) zisebenzisa ama-fryer asebenza ngamandla amakhulu (amandla angu-3-10kW), amapayipi okushisa kudingeka amelane nokushisa okuphezulu, amelane nokugqwala (insimbi engagqwali).
*** Ukusebenza okuqhubekayo kudinga ukushisa okusheshayo kanye nokuqina okuqinile kwepayipi lokushisa.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















